Wpis z mikrobloga

@RealAKP: Odcinków jeszcze nie znam na pamięć, nie miałem jeszcze czasu tego ogarniać, aczkolwiek wkurza mnie ten pilot niemiłosiernie. Rozumiem, że musieli dostosować notatki pod multum samochodów z różnych klas, więc są one bardziej ogólne. Klasyką na tym OSie jest zakręt z okolic 1:54, w notatkach to 4 z zaciskiem, ale w praktyce wychodzi bardziej 3.

Pilot w Dircie jak i sam dźwięk to 10/10 i świetnie się tego słucha, ale
DrQ - @RealAKP: Odcinków jeszcze nie znam na pamięć, nie miałem jeszcze czasu tego og...
@DrQ: "Handwerker" to było mistrzostwo świata ale nie sądzę, żeby jakakolwiek gra rajdowa miała kiedyś tak dobrego pilota w podstawce. Twórcy na pewno boją się, że casuale nie będą rozumieli większości poleceń. I fakt, czasem pilot w Dircie wprowadza w błąd, są takie momenty, których trzeba się nauczyć na pamięć bo inaczej przez pilota powtarza się błąd w tym samym miejscu. Mam nadzieję, że jeszcze wprowadzą korekty do notatek :)
@bomber89: Codemasters stara się jak może, żeby Dirt Rally stało się pełnoprawnym symulatorem. Jasne, ta gra nigdy nie będzie miała startu do zmodowanego Ryśka, ale na chwilę obecną IMHO gra się w to lepiej niż w bazowego RBRa. Twórcy cały czas kombinują z fizyką, ostatni patch zmienił zachowanie wozów na duży plus, jak na razie jedynym problemem jest model zniszczeń, pasujący bardziej do jakichś arcadówek i nieco zbyt duża boczna przyczepność