Wpis z mikrobloga

jaka zenada - wysylam komus cos inpostem, robie to w sumie 2-gi raz, sprawdzilem - pojawila sie opcja: utworze zlecenie odbioru - przesylke odbierze kurier - zaznaczylem - sprawdzam, kwota do zaplaty sie nie zmienila - super - zatwierdzilem, oplacilem, dopiero po oplaceniu - gdy chce zamowic na dogodna godzine kuriera: utworz zlecenie odbioru, koszt: 20 zl.... inpost tak bardzo chwalony, tak bardzo zajebisty, no chyba jednak nie. Albo gramy fair, albo... calgon...

Dzwoniac na infolinie - dowiaduje sie, ze nie mozna tego zmienic, co najwyzej moge reklamowac dana paczke i moze laskawie oddadza mi pieniadze.

Oczywiscie, ze nie oplace tego 20 zl wiecej - w kazdej normalnej firmie (korzystam z brokerow) np. Sendit czy apaczka - jest od poczatku do konca wiadomo, ile kto i za co ma zaplacic...

#inpost #paczkomaty ##!$%@? ##!$%@? #januszebiznesu #gorzkiezale
  • 9
@Mam_Glupi_Nick: gdy nadaje paczuszke do paczkomatu myślę sobie ciekawe jak to jest z tym kurierem, kiedy przyjeżdża itp. Tutaj widzę, że nawet nie musi przyjechać żeby żałować decyzji. Na szczęście paczkomat mam 200m od domu i mogę z psem się przejść nadać przesyłkę.