Wpis z mikrobloga

Tak na wykopie hejt na #tvn #tvn24, że pro #po anty #pis, dzisiaj miałem okazję dość długo oglądać ten kanał i trochę zaskoczony jestem jak jadą i wytykają błędy Kopacz. Relacja z protestów górników, ostro po PO i PSL, nawet z hasłami typu z #!$%@? drugi raz się do stołu nie siada xD. Jakieś programy nie do końca przychylnie o PO nawet teraz w czarno na białym wytykanie obietnic Kopacz i śmieją z jej odhaczania czy zaglądania ludziom do talerza w pociągu. Nawet czasami bronili pis.
Zawołam zainteresowanych, tak jest częściej? #neuropa #4konserwy
  • 19
@MaciejLU: Nie wierz we wszystko, co mówią wykopki.

Właśnie sam kanał jest całkiem spoko, mają wielu naprawdę porządnych Dziennikarzy przez duże "D", jak np. pan Bogdan Rymanowski. Ale mają też takie hieny dziennikarskie jak pani Olejnik na przykład. Wszystko zależy od konkretnego człowieka. Też nie potrafię tego zrozumieć, szczególnie, że to co pokazuje ta stacja stoi w sprzeczności z tym co dzieje się na ich facebookowym fanpage'u. Tyle nienawiści i neologizmów
Trzeba użyć mózgu i godności człowieka żeby dostrzec ich manipulacje.


@erbo: A może to z wami jest coś nie tak, skoro wszędzie wietrzycie spiski i manipulacje? PO zyskuje w sondażach, a PiS i Korwin tracą - "hurr durr manipulacja", Poparcie PiS/ Korwina wzrasta "ooo, rzetelny sondaż" albo "hurr durr chcą uśpić czujność".
A może to z wami jest coś nie tak, skoro wszędzie wietrzycie spiski i manipulacje? PO zyskuje w sondażach, a PiS i Korwin tracą - "hurr durr manipulacja"


@kobietanawykopie:
A mi się wydawało że pisałem że TVN manipuluje obojętnie czy PO zyskuje czy traci xD
No ale może ty wiesz lepiej co ja uważam xD
siedzenie na portalu dla zjebów, który starannie selekcjonuje materiały TVN-u według wiadomego klucza.


@koroluk: Marny trollu, 90% manipulacji TVNu nigdy nie było na wypoku, bo nikt tutaj tego nie wrzuca xDDD
@kobietanawykopie: Obawiam się że nie umiesz pisać komentarzy tak żeby ktokolwiek je zrozumiał xD

Przedstawiasz totalnie debilną sugestię że jak ktoś twierdzi że TVN manipuluje to jest za PiS i niezależną czy TV Republika, podczas gdy ja widzę manipulacje TVNu będąc wyborcą PO i widzem TVN.