Wpis z mikrobloga

kolejny dzień walki z #inpost

Przypomnę tylko, że gra toczy się o zwrot 10 zł... (nie odpuszczę dla zasady)

Troche beton... troche mocny beton...

wpis pierwszy: http://www.wykop.pl/wpis/14594119/jaka-zenada-wysylam-komus-cos-inpostem-robie-to-w-/

treść reklamacji, którą wysłałem:

Nr przesylki: xxxx Data utworzenia przesylki: xxx Powód reklamacji: Uważam za wysoce niestosowne, iż przy zaznaczeniu "przesyłkę odbierze kurier" - cena przesyłki pozostaje bez zmian, można ją opłacić, po czym, gdy chcę zamówić kuriera na dogodny i odpowiadający mi termin - muszę zapłacić 20 zł po to, by kurier przyjechał. Jest to wprowadzanie klienta w błąd. Zdaję sobie sprawę, iż cena "przyjazdu kuriera" znajduje się w cenniku - jednak link do niego jest zamieszczony na samym dole strony, dodatkowo rozmiar czcionki nie powala. Moja sugestia na przyszłość (zniechęconego klienta): gdy klikniemy: "przesyłkę odbierze kurier" - cena w panelu zmienia się i do opłaty podana jest kwota wyższa o przyjazd kuriera. Proszę popatrzeć na portale konkurencyjne (z których jako firma od dłuższego czasu korzystam) np. sendit.pl czy apaczka.pl - po zmianie jakiejkolwiek opcji - koszt przesyłki zmienia się. Jestem wysoce zniesmaczony faktem "manipulowania" ceną i jestem pewien, że nigdy więcej, jako nadawca nie skorzystam z Państwa usług - zarówno ja, jak i firmy przeze mnie zarządzane.


ich odpowiedź:

Przed zarejestrowaniem do manager paczek należy zapoznać się z regulaminem ,gdzie jest wyraźnie napisane ,ile kosztuje przyjazd kuriera.

(pisownia oryginalna)

moja odpowiedź:

Dzień dobry,


Jeśli mamy być tak bardzo służbowi: W chwili rejestracji przeze mnie (marzec 2014 roku) nie posiadaliście Państwo możliwości odbioru przez kuriera. Nie przypominam sobie, abym został poinformowany o zmianie tego regulaminu. Nowy regulamin wszedł w życie dnia 14 czerwca 2014 roku (po mojej rejestracji). Nie zostałem w żaden sposób poinformowany o jego zmianie, jak również nie akceptowałem go.


##!$%@? #zalesie #reklamacje #januszebiznesu #inpost ##!$%@? ?
  • 6