Wpis z mikrobloga

@Mn1ch: Ludzie już grają, nie wygląda na gówno. Zresztą, nie można mówić tak, że nawet jeśli jedna gra się nie spodoba, to kolejne od tego samego WYDAWCY też...
nigdy więcej nic od EA oprócz NFS


@Mn1ch: no tak, bo niby NFSy porządne im wychodzą w ostatnich latach. ;d

Zresztą, nie można mówić tak, że nawet jeśli jedna gra się nie spodoba, to kolejne od tego samego WYDAWCY też...

Akurat jak najbardziej można, bo to wydawca wykłada pieniądze na grę i właśnie wydawca decyduje o wielu różnych parametrach procesu jej powstawania. Możesz powiedzieć, że "przecież nie zabiją kury znoszącej złote
źródło: comment_UvijSusfJv3ftl6hzzaOlgm9ToO3deKB.jpg
@rss: Nie mówię że NFS każde byłby dobre, miałem na myśli tego co dopiero będzie, że na pewno jeszcze go kupię. Ale battlefront raczej odpada chociaż w betę chętnie zagram. Najbardziej mi szkoda westwood ;(
@rss: aż mnie #!$%@? strzela jak sobie pomyślę, co €A zrobili z moją ulubioną serią (Battlefield). Po tym jak kupiłem od nich BF4 przez premierą już nic nie zamówię w preorderze. Launch wołał o pomstę do nieba. Chociaż akurat BF4 jako gra jest spoko, tylko niektóre rozwiązania mi się po prostu nie podobają. Natomiast murzyński #!$%@? w dupę temu, kto zdecydował, że BF:H wygląda tak jak wygląda. Ta gra nie jest
@Cavaron: na razie grałem tylko co-opa bo mi serwerów nie wyszukuje. Gra się przyjemnie, grafika super, muzyka i dźwięki super. Ogólnie klimat jest ale nie wiem do końca jak z gameplayem. Beta też mi za dużo nie powie bo nie znalazłem info na temat wszystkich unlocków. A to u mnie jest dość ważne i sprawia że gra się szybko nie znudzi bo są jakieś zadania do zrobienia :)