Wpis z mikrobloga

Mircy, dzięki za ostatnie polecenia, ale ostatecznie telefon poszedł na prezent, więc raz jeszcze szukam czegoś dla siebie (teraz już ostatecznie, bo poprzedni #smartfon padł). Także tego, szukam czegoś do 500zł, mogą być chińczyki, ale musi być opcja faktury VAT 23% i gwarancji.

Wymagania raczej standardowe, używam smartfona do celów firmowych czyli apki, komunikacja. Nie gram w gry. Mile widziany sensowny aparat.

Przy okazji możecie polecić jakiegoś dobrego powerbanka do 100zł, bo często podróżuję i przy obecnych ekranach obawiam się że praca 2-3 godziny na smartfonie równa się 0 baterii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liczę na Was Mircy.

#telefony #android #huawei #samsung #nokia
  • 15
  • Odpowiedz
@PanTester: zdecydowanie Motorola Moto G lub E ( mój niebieski ma E i jest super ) a ja dostałam parę dni temu Xiaomi Redmi 2 i jest fantastyczny ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SwiatBaterii: ok, rozumiem, że już motorola moto E nie ma czystego androida? Dzięki za propozycje powerbanków.

@mersea: ok, w każdym razie dzięki. Widzę, że zdania są póki co podobne także wybór pewnie padnie na jeden lub drugi telefon. Poczekam jeszcze na opinie kilku mirków znających temat i kupuję :).
  • Odpowiedz
@mersea: chyba będę się decydował właśnie na xiaomi redmi 2. Gdzie kupowałaś jeśli można wiedzieć. Zależy mi żeby miał sensowny serwis gdzieś w kraju i można było do niego dostać fakturę VAT.
  • Odpowiedz
@SwiatBaterii: ostateczny wybór padł na motorolę (głównie ze względów podatkowych :))

Świat Baterii, jeszcze do Was pytanie, czy jeśli już stawiać na powerbank greencell to nie lepsze będzie to rozwiązanie? Większa pojemność za mniejsze pieniądze niż to, które podawaliście wcześniej. Czym się różnią?
  • Odpowiedz
@PanTester: Green Cell to marka stworzona przez nas, produkowana specjalnie na nasze zamówienie, przez co ceny są niższe niż np. Romossa czy Xiaomi przy podobnej jakości :) Tańszy od tego Green Cella co podałem wyżej, bo ma ogniwa li-ion (tamten li-poly) przez co jest grubszy i jest w plastiku, nie metalu :) Natomiast jak najbardziej jest godny polecenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz