Wpis z mikrobloga

Mirki, jak postrzegacie miłość/zakochanie?

Raczej jako fizyczne podobanie się i wspólne zainteresowania typu mirkowanie, podobny gust muzyczny i filmowy?
Czy może coś w szerszym kontekście, gdzei zgadzacie się i macie podobne (lub takie same) wizje odnośnie spraw takich jak dzieci, religijność, jak żyć, postrzeganie roli samego siebie w życiu swoim i tej drugiej osoby?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 12
@jakosdajerade: jest to jakieś pocieszenie, że ktoś myśli podobnie jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) uważasz, że to cośzłego? Przecież będąc świadomym swoich wymagań wobec życia i drugiej osoby będziesz w stanie zgrabniej budować przyszłość bez spięć typu Ty chcesz dziecko, ona nie chce.
@Thou: Nie wiem, może to wynika z mojej natury. Nie staram się nigdy jakoś ponosić emocjom. Zawsze staram się patrzyć na wszystko obiektywnie, ale jednocześnie przechylać szalę tak, zebym miał korzyści.
@Thou: kiedyś mój swego czasu bardzo dobry kumpel, z którym pewnej nocy piłem whiskey gdy już ostro zebrało się nam na szczerość powiedział taką rzecz:

- nie_pamietam, są pewne rzeczy, których kupić się nie da. na przykład miłości. a wiesz dlaczego?
- dlaczego?
- bo miłość nie istnieje.