Wpis z mikrobloga

Mirki które mają potomstwo, szukam prezentu dla chrześniaka lat 6 (prawie 7). Chłopiec nie lubi w sumie niczego konkretnego. Radość sprawiają mu głównie gry na komputerze ze starszym bratem (minecraft, cs). W poprzednim roku kupiliśmy im2 pady + gry, więc to odpada, ale to właściwie był chyba najbardziej trafiony prezent.

Możecie coś poradzić?

#dzieci #prezent #kicochpyta
  • 21
@szata: też już nad tym myślałam, ale mąż nie jest zwolennikiem kupowania za drogich prezentów. Budżet na prezent (co powinnam zawrzeć w pierwszym poście) to jakieś 100 zł jeżeli prezent naprawdę ciekawy to 200 zł. Mówi mi (i może ma racje), że jak teraz będziemy kupować po 3-4 stówki to co my mu na komunie kupimy.
@szata niby tak, ale nie będzie pracował jak powinien. Sama mam galaxy tab i narzekam więc wiem o czym mowie. Mama dostała przy umowie jakiś gówno tablet i z tego się nie da korzystać serio. Więc za 150 zł to raczej nic normalnego nie dostanę.
@Sihill_pl @szata WIem że marusze ale, na radio kupowaliśmy już mu dwie zabawki auto i helikopter, a lego też dostawał dwa razy (raz zwykłe i raz minecraft).

Dostawał też pistolety nerfa, pady (jak już wspomniałam) i w sumie nie przypominam sobie co jeszcze :).