Wpis z mikrobloga

@kmicolo: ciiii... Rozmiar nie jest idealny dopóki Japko nie wypuści modelu o tym rozmiarze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak działa.

@Husejnow: oho... Retina worshipper nadciąga. Ludzie #!$%@?ą całe elaboraty o tym jak Stevie potrafił wtłoczyć ludziom do głowy fakt "i tak nie widzisz różnicy to po co ci to?". I nakreślę ci pokrótce ich wynik: otóż widać różnicę pomiędzy HD Ready w iPhone 6 (bo
@gnida84: Jak tak widzę te wpisy o Androidzie, to mam wrażenie, że mi do G2 wsadzili chyba jakiś inny system, bo nie wierzę, że ktoś mógłby być z tego systemu dumny używając go dłużej, niż pół roku bez robienia reinstalki. Tym bardziej, że połowa ludzi i tak siedzi na czymś z budżetowej półki, typu Moto G. Sklep google to totalny śmietnik. Update'y najlepiej robić po kilku miesiącach, bo przy nowej wersji
Pobierz Tarec - @gnida84: Jak tak widzę te wpisy o Androidzie, to mam wrażenie, że mi do G2 w...
źródło: comment_H9dB0cCetZRdpC1TklcrmqqhsxoStZfm.jpg
@gustaw_kramer: @tytanowy-janusz:: I kolejny z argumentem "a po co ci to, Japko wie lepiej co ci potrzebne".

Po co? Bo MOŻNA. Nikt nie zamyka się w jakimś rezerwacie tylko idzie dalej zamiast wciskać ludziom to samo co roku z jakimś polepszonym elementem o 5%. Ale nie, nie potrzeba tego dopóki Tim Kuk nie powie, że teraz ci to potrzebne.

Co więcej, nie wiem czemu też używasz wyrazu "retina" jakby to