Wpis z mikrobloga

@gnida84: Jak to ktos kiedys napisal, roznica pomiedzy androidem a iOS jest taka, ze ten pierwszy, zeby nam dzialal troche dluzej niz pol roku (serio, po pol roku nawet jakis hiper ultra #!$%@? w kosmos smartfon traci na wydajnosci) to trzeba w nim troche pogrzebac i sie pobawic przy czym mamy tutaj o wiele wieksze pole manewru zrobienia nawet z najbardziej gownianego telefonu czegos, co da sie uzywac. Przy czym iOS
  • Odpowiedz
@gustaw_kramer: Dla ciebie zbędny, dla innych po prostu to postęp. Apple nie chce przyznać po prostu, że nie ma u siebie baterii, która obecnie by uciągnęła większy ekran przy obecnej prądożerności iPhona. Inne firmy sobie z tym radzą i dlatego mogą dać taki wyświetlacz. Proste.

...może też odgrywać rolę tu fakt, że tak zacofany wyświetlacz jest dużo tańszy od wyższych opcji (tj. powiedzmy FullHD) i tym sposobem zwiększając cenę kolejnego modelu
  • Odpowiedz
@calaprawdaprostowoczy: iphone>blacberry>nokia z symbianem>android

Miałem w swoim życiu każdy z tych telefonów przez 2 letni okres umowy i tylko android nie wytrzymał tego czasu, po trochę ponad roku nie dało się go używać. Daleko mi do spuszczania się nad applem ale to po prostu sprzęt dla ludzi, którzy wymagają od elektroniki przede wszystkim sprawnego działania, koniec tematu.

  • Odpowiedz
Do czego wykorzystujecie 8 rdzeni, 4gb ramu i wyświetlacze 8" 4k w telefonach? Nie pytam złośliwie, ciekawi mnie po co komu tak "potężne" telefony.
  • Odpowiedz
Ale ten argument z trzymaniem baterii jest słaby, tak samo jak kilku znanych przeze mnie ludzi się podniecało że ich Macbooki trzymają dłużej niż high-endowe laptopy, które hehe padają po 4h gry. Szkoda #!$%@? że akurat w tych high-endowych laptopach ma co żreć prąd, no ale przecież hehe po co komu jakieś gieteiksy 980m, mac działą tak samo przez optymalizację ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@gnida84: Ależ te gównoburze są bezsensowne. Subiektywnym jest wybór jednego, czy drugiego systemu operacyjnego, zrozumcie to.

Osobiście używałem high-endów Androidowych - bardzo przyjemny system, w wydaniu od Xiaomi, czy Nexus od LG jest dobry i niewiele można mu zarzucić. Mógłbym na codzień bez problemu używać.

Aktualnie mam iPhone 6 i jest to również bardzo dobry system jak i telefon, w dodatku wszystkie dobre cechy w Nexusie i Xiaomi są w telefonie
  • Odpowiedz
@calaprawdaprostowoczy: xD 4K ciekawe na co to. A Xiaomi Mi4 z 3GB RAM i 4 rdzeniowym procesorem 2.5GHz wciąż wolniej odpala heartstone niż iPhone 5 z końca 2012 roku który ma 1GB RAM i dwu rdzeniowy procesor 1.3 GHz. Jak przyjdzie mi Mi4C to go skonfrontuje i zobaczymy :D 64 bity to chyba dobra rzecz, czytałem gdzieś o zaletach 64 bitowego procesora, Snapdragony 808 i chyba 810 są 64 bitowe więc
  • Odpowiedz
37 odpowiedzi, niezle, pewie polowie uzytkownikow Andka ten watek juz sie nie wczytuje tylko #!$%@? apke Wykopu :D
  • Odpowiedz
@calaprawdaprostowoczy: Przyjemnie się czyta Twój ból dupy, że nie możesz mieć Japka, z przyczyn finansowych(pewnie zaprzeczysz) tudzież ideologicznych i próbujesz zniechęcić ludzi którzy posiadają owe telefony jakimiś swoimi wyliczeniami z kosmosu, a Ci co mają Japka wiedzą jak ten system działa. Mimo że ma mniejsze parametry jak flagowe Andka, to śmiga lepiej i dłużej niż one, a Ty rzucasz się o to jak małe dziecko, że japko jest be a ludzie
  • Odpowiedz