Wpis z mikrobloga

128 452 - 39 = 128 413

Wybrałem się dziś na rowerek o poranku. Niestety chłodno już. Wiedząc to ubrałem się na cebulkę i nie było by źle gdyby nie marznące palce stóp. Chyba jednak nie obejdzie się bez ochraniaczy na buty.
Możecie polecić coś w przystępnej cenie? Może zamawiał ktoś od chińskich przyjaciół?
#wykoptribanclub #szosa

http://www.strava.com/activities/415271273

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
  • 11
@ogie: Jak masz blisko deca, to podjedź. Na pewno będą coś mieli na stanie. Zresztą możesz sobie na stronie sprawdzić. Zabierz buta ze sobą, ewentualnie przyłóż do tych, które nosisz na codzień.
@spunky: do pełnowymiarowego mam 100km a do easy 70. Chyba przejdę się po lokalnych sklepach i to co miałbym dać na paliwo to sobie dołoże do tych 50zl. Może coś się uda kupić.
Dzieki za info o rozmiarze tych Twoich bo gdyby był rozmiar to już bym zamawiał.
@ogie: Sam nigdy się nie zdecydowałem na ochraniacze na zimę, wysł#!$%@?ąc opowieści ludzi z Precla.
Wychodzi na to, że na zimę najlepiej kupić osobne buty, drugi najlepszy (bo skuteczny i baaaardzo tani) pomysł, to wsadzić stopy w grubszych skarpetach w torebki foliowe i dopiero w buty.

Tylko tu uwaga: buty rowerowe są z definicji ciasne, więc napakowanie grubych skarpet może przyhamować krążenie i dopiero będzie Ci zimno.
Chyba jednak nie obejdzie się bez ochraniaczy na buty.


@ogie: dwa dni weekendu jeździłam w ochraniaczach na "letnie" buty. My mamy takie:
http://www.centrumrowerowe.pl/buty-rowerowe/ochraniacze/p,ochraniacze-zimowe-na-buty-hydrotec-rogelli,47457.html

Przyznam szczerze, że takie ochraniacze to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż jazda w jakichś butach zimowych typu trapery (nie jeżdżę w spd).

to wsadzić stopy w grubszych skarpetach w torebki foliowe i dopiero w buty.


@rmikke: najgorsze co można zrobić. Nogi się pocą, woda w butach gwarantowana...