Wpis z mikrobloga

Kolejny raz nie zadzwonił budzik. Wczoraj miałem ustawiony na 9 ale nie byłem pewny czy nie wyłączyłem przez sen (leży kilka metrów dalej). Wczoraj wieczorem kładłem się spać i pod zegarkiem było "pon 8:01" i dzisiaj też nie zadzwonił. Kiedyś zainstalowałem sobie jakiś inny budzik co się rozwiązywało działania matematyczne i po kilku dniach już nie dzwonił. A jak dodałem sobie w nim drugi alarm na godzinę później a pierwszy wyłączyłem to zadzwonił ale nie ten co miał.

Czy android to takie same gówno jak google?
#android #gorzkiezale
  • 13
@marek22: Ja z kolei trzeci raz z rzędu spóźniłem się na autobus to myślę - pojadę takim szerszeniem za 5zl, on zawsze skraca i jest szybciej. Okazalo się, ze teraz jedzie do połowy trasy, zawraca, jedzie male kolko i znowu na trasę. Jestem 30 minut w dupe w sumie
@marek22: a nie masz przypadkiem włączonych jakichś oszczędzaczy energii, greenify, super-duper-battery, optymalizatorów i przyśpieszaczy, które kolejkują alarmy itp.?
@RRybak: @fervi: @rekoj: praktycznie go nie używam, służy tylko do budzenia i czasem jakąś aplikację sprawdzę (mapy, Mapillary). Jak przestał budzić to przez ten czas nic nie ruszałem. To jest Xperia J wcześniej miał ją ojciec a ja tylko wyczyściłem i wgrałem czysty soft bez tych aplikacji od operatora (ale tą samą wersję).
@Sephirek: mam starszą wersję więc pewnie nie dotyczy. Niby wyciszony jest całkiem od tygodnia czy dwóch ale dopiero teraz przestał dzwonić a ja nic go nie ruszałem ostatnio.