Wpis z mikrobloga

Mamy pitrasię bis na wykopie, czytaliście ten rakogenny wpis? xD Zamieszczam bo usunięty xD

WYKOP W PIGUŁCE.


Najpierw może z obrazkiem się zapoznajcie.

Moja analiza:

1.Chłopak nie przejmuje się jej problemem.

100 wpisów białorycerzyków "rzuć chłopaka, co za #!$%@?"

Laska ewidentnie opisała sytuację nieobiektywnie, pisząc jaki jej chłopak jest zły, bo nie chce pomóc. Nie znamy wersji chłopaka, ale kij tam białorycerzyki piszą, że głupi #!$%@? bo nie chce pomóc. Oprócz tego, że nie znamy wersji chłopaka to nie znamy dokładnych szczegółów sprawy.

To, że chłopak się nie interesuje WCALE to już pierwszy poważny objaw, że może mieć silne, uzasadnione argumenty, że ma to w dupie. xD

Jedynie co wiemy to, że wszystko przeciwko niej, cały świat przeciwko a ona taka biedna i potrzebuje pomocy. Rozumiecie?! Pomuszcie jej szybko, zaraz, teraz.

Okej, mireczki piszą pomocne komentarze. Przedstawie wam to w skrócie:

1. Podaj matkę do sądu musi Cię utrzymywać do 26r.ż. (o ile się uczysz) dostaniesz alimenty i rente po ojcu. (Takich komentarzy było dużo)

NIE

2. Nie mogą Cię wywalić z mieszkania tak sobie o, w Polsce prawo daje wiele furtek do odwleczenia eksmisji.

NIE. Ta siksa od 4 lat chodzi po sądach, więc to prawie tak jakby studiowałaa prawo i ona wie, że tak nie jest, że właściciel mieszkania decyduje o tym kiedy ktoś ma się wyprowadzić. I koniec to kończy kłótnię i on to wie. Koniec. Koniec. Koniec.
(to są mniej więcej jej słowa przytoczone z mojej pamięci.)

3. Trochę komentarzy mirków, że w sumie za seks może u nich mieszkać.


Ale też NIE.

4. Czemu nie poprosisz o pomoc w mopsie, ew. w innej instytucji do tego powołanej?

"Zobacz która jest godzina. Mam to teraz zrobić? Zastanów się. OMG"
NIE

5. Laska usuwała wszystkie komentarze jakie napisał jej chłopak xD hehe, jednak masz coś do ukrycia słonko.

6. Acha i jeszcze komentarze Januszy prawa - ludzie gorszego sortu niż studenci prawa. Rly...

"Hurr, durr, idź do zusu i zmień nr konta i niech renta po ojcu wpływa na Twoje konto"

opiekunem prawnym siksy wielu lat 17 jest matka i ona sama nie może decydować o tym, gdzie wpływa jej renta rodzinna Januszu. Takich komentarzy było ze 3. Jak mało trzeba kumać żeby tego nie kumać - nie wiem. Super cenne rady bulwo.

7. I najlepsze jest to, że laska napisała, że u babci nie będzie mieszkać, bo o 19 musiałaby wracać do domu i dziadkowie to ludzie ze starymi zasadami.

To żyj gruz.

podsumowanie:

Kilka zdań o wyolbrzymionej sytuacji przez siksę. Połowa mirków kupiona bez refleksji. A potem się dziwicie, że jest materiał do bejtowania. Sami się o to prosicie. Sami się prosicie o bejty.


Laska nie oczekiwała porad co ma zrobić, tylko doraźnej pomocy, więc wpis usunęła.

autorka: @littlemonster01
jej chłopak: @damiangrzeli

Wyszło tyle tekstu, że pewnie nikt nie przeczyta. ;/

#usuwajo #problemyrodzinne #mieszkanie #eksmisja
K.....P - Mamy pitrasię bis na wykopie, czytaliście ten rakogenny wpis? xD Zamieszcza...

źródło: comment_9JTa8IbwQkp1UAyPSZpaQ7O7Dk1eh5ax.jpg

Pobierz
  • 83
@Krolowa_MLWP: ja #!$%@?. No trudno zdarza sie. Ma 17 lat sąd nie może już roztrzygać gdzie ma mieszkać nie może zmusić jej matki do wzięcia jej pod swój dach a i tak pewnie siksa będzie mieszkać z nią tylko pewnie gacha nie toleruje. Uj z tym. A mieszkanie gdyby nie było dziadka/na dziadka przepisane gdyby nie miał swojego udziału i powodów to by nie sprzedał. Wina ojca że mieszkania na dziecko
@littlemonster01: chcesz te kartony? A serio jakie masz papiery na to mieszkanie xD skoro was wywalili nie mogło być twojego ojca tylko dziadka. Jaki powód sprzedania? Możesz złożyć z matką pozew na niego ale musisz mieć plecy czyli wiedzieć na kogo było mieszkanie.