Wpis z mikrobloga

@dstranz: 1. Można zwiększyć trochę szybkość wysuwania menu?

2. Na Wykopie (stronie) obwódka nr rankingu w profilu jest w kolorze nicka (np. moja jest bordowa), natomiast w aplikacji mam ją pomarańczową.

3. W znaleziskach z grup prywatnych nie działają zakładki (komentarze, wykopali, zakopali, powiązane)

Poza tym zmiany na duży plus.
1. Jasne, sprawdzę jak to będzie wyglądać.

2. A, to pewnie błąd ;)

3. A to tam działają grupy prywatne? :) Ogólnie to aplikacja nie miała ich wspierać.
@dstranz: aktualizacja się nie udała, ale odinstalowałam poprzednią wersję i zaistalowałam appka od nowa i śmiga :) na razie wszystko ok.

Dla aktualizujących: ja nie miałam jej w aktualizacjach, musiałam wpisać "wykop" w wyszukiwarke i dopiero z tego poziomu możliwa była aktualizacja.
@dstranz:

+ ładna

+ szybsza

+ fajne ficzery których brakowało: odpowiadanie z cytatem

+ lepsza organizacja listy i jej opcji

+ bardzo fajny i intuicyjny formularz dodawania

- ładna, ale zbyt androidowa

- popieściłbym ikonki menu

- zamiast ikony i strzałki powrotu wstawiłbym Iphonowy przycisk wracania [przycisk w formie strzałki] - bardziej intuicyjny i lepiej pasujący

łeldon :)
@dstranz: nie chcę Cię przekonywać. IMO jeśli robi się aplikację natywną to powinna ona czerpać z możliwości i GUI na który jest przygotowywana. Przekłada się to na korzyść usera, który łatwiej uczy się jej używać. Własnie z tego powodu sam jestem ciekawy jak szybko się jej nauczę - czas pokaże.
@dstranz: wibruje przy pojawiającym się powiadomieniu, ale wibruje i zanim pokaże się u góry, że to powiadomienie, zdążę już wyjść z aplikacji i przeryć wszystkie inne, wnerwiając się "co mi tu wibruje". Da się fixnąć tego laga?
@dstranz: Wykop 2.0 nie wygląda na aplikację iOS-ową - na iOS rzuca się to zbyt mocno się w oczy, w odróżnieniu od Androida, gdzie eksperymenty są na porządku dziennym. Poprzednia wersja pod tym względem akurat wypadała prawie wzrorowo, a tutaj podpisuję się pod uwagami wszystkimi mgalecki + wklejam dla przypomnienia screeny ze starej wersji (2010 r.): http://farm5.static.flickr.com/4055/4543628732_0debaa5a37_o.png http://farm5.static.flickr.com/4058/4543628554_3accce6d2e_o.png :)

Odnośnie sugerowanej nowej funkcjonalności: przydałaby się możliwość "dodania na później/do ulubionych/do obserwowanych"
@batonraider: Instapaper powinien być w menu "Udostępnij" w ramce. Z wrzuceniem tego menu wcześniej jest problem taki, że nie bardzo jest gdzie upchnąć dodatkowy przycisk. Brakuje niestety sprzętowego przycisku menu z przytoczonego tutaj androida ;)