Wpis z mikrobloga

Różowe paski, wiecie jak ocenić swoją wartość na "rynku związków" i atrakcyjność w oczach swojego faceta?
Chyba muszę Was uświadomić jak na to wszystko patrzę.

Czasy pędzą do przodu, potrzeby wywodzące się z instynktu biorą górę i łatwiej Wam się wkupić w nasze łaski, bo pokażecie nam chętniej swój biust, zgrabne nogi, uśmiechniecie się, a potem dacie nam zajebisty seks.
Niestety oprócz tego będziemy musieli się z Wami męczyć przez resztę czasu, bo to jedyne co mogłyście zaoferować.

Jednak to nie takie proste. My faceci jesteśmy prości, nieskomplikowani, ale dostrzegamy pewne rzeczy o których ba! - nawet między sobą dyskutujemy przy dobrym piwie. Coś powoduje, że od niektórych kobiet nigdy nie będziemy chcieli się "uwolnić". Wiecie dlaczego? Dlatego, że taka kobieta ma "wartość dodaną" inną niż mają wszystkie pozostałe.

Jesteś ładna?


Umiesz zajebiście gotować?


Jesteś dobra w łóżku i dajesz mi to czego potrzebuję?


Jesteś wyjątkowa?


Masz jakąś pasję?


Marnujecie swój cenny czas na oglądanie debilnych seriali i programów typu gwiazdy gotują na lodzie czy inne ukryte sprawy, cały czas mając w tle otwartego facebooka i przeglądając jak koleżanki wstawiają zdjęcia z wakacji.
A Wy biedne siedzicie i się nudzicie, bo oczywiście to Wasz facet jest ten niedobry, bo nie ma dla Was czasu, ciągle pracuje, a jak już jest w domu to woli pograć na konsoli niż wyjść z Wami na randkę czy piwo.

To teraz mi odpowiedzcie na jedno ważne ale to zajebiście ważne pytanie: Dlaczego Wasz facet ma chcieć?
To tak jakby kazać facetowi jeździć przez całe życie jednym samochodem, jak inne mają dokładnie te same bajery.

Facetowi potrzebna jest partnerka życia, która będzie najlepszym przyjacielem.
Tak jak ten mój ulubiony 50-letni samochód - nie chcesz jeździć innym, bo go uwielbiasz i zawsze możesz na niego liczyć, bo dbasz o niego.

My potrzebujemy kobiet, które potrafią się ogarnąć, coś załatwić, zadzwonić, zainteresować się tematem, pomóc nam wtedy kiedy potrzebujemy.
Dlaczego mój dziadek jest z babcią ponad 60 lat? Bo babcia była zajebistą laską, ale jak trzeba było to wsiadała na ciągnik i zapieprzała z dziadkiem po polu, żeby mu pomóc. Zrzucała na te kilka godzin maskę księżniczki czego Wy nie potraficie.

My potrzebujemy kobiet, które mają swoją pasję i z którą możemy o czymś porozmawiać, zarazić się "bakcylem" zainteresowań.
Nie potrzebujemy tępych idiotek, które nawet nie zainteresują się firmą, którą prowadzimy, bo "ojejku ja się na tym nie znam, Ty jesteś facetem".

Faceci są lepszymi przyjaciółmi, bo każdy przeważnie jest tak inny, że bez końca można wymieniać się doświadczeniami i zainteresowaniami.
A Wy co nam możecie opowiedzieć? Że Iwona Pavlovicz przefarbowała się na rudo?
Ładną, lepszą w łóżku, umiejącą gotować znajdziemy zaraz za rogiem (przynajmniej ja).

Kto się zgadza ten plusuje - resztę zapraszam do komentowania.


  • 167
@trzynasta_rano:

My potrzebujemy kobiet

Nie potrzebujemy tępych idiotek

Facetowi potrzebna


Jacy My? Uważasz że Twoje preferencje to "nasze preferencje"?
I jakoś bardzo mnie ciekawi mając liste życzeń i wskazówek jak mają żyć inni (kobiety), jaka jest Twoja lista dostosowania się do potrzeb kobiet, jakie Ty spełniasz wymagania kobiece. Wymagania są obustronne, chcesz coś otrzymywać dostawać a co oferujesz w zamian.
@trzynasta_rano: Ale działa to też w drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego nam ma się chcieć być dobrymi i troskliwymi, skoro niebiescy o nas nie zawsze dbają? Takiego z dużym penisem (albo i większym) znajdziemy zaraz za rogiem (przynajmniej ja).

Niebieskie paski, chyba muszę Was uświadomić, że to OBIE strony mają się starać, a nie zrzucać na siebie nawzajem winę.
"A Wy co nam możecie opowiedzieć?
Ładną, lepszą w łóżku, umiejącą gotować znajdziemy zaraz za rogiem (przynajmniej ja)."

@trzynasta_rano: nienawidzę takich zarozumialców.
dobrze że wy wszyscy faceci na świecie jesteście takimi samcami alfa, wiecie czego chcecie, albo tylko marudzicie na kobiety. nie pasuje, to oczywiście, szukaj innej, ale nie mierz wszystkich jedną miarą. oczywiście, dużo się spotyka takich kobiet, o jakich mówisz, ale nie każda taka jest.
powodzenia w szukaniu ideału
Ładną, lepszą w łóżku, umiejącą gotować znajdziemy zaraz za rogiem (przynajmniej ja).


@trzynasta_rano: Dobrze, że dodałeś to ostatnie. bo już chciałem wychodzić i oblukac wszystkie rogi domu. xD
Też doączam się do głosu żebyś nie pisał za wszystkich.
Mi wystarcza, że różowy jest w miarę ładny, ogarnięty i z poczuciem humoru zbliżonym choć trochę do mojego.
Po drugie o wuj wam chodzi z tymi pasjami. Kazdy ma mieć pasję hurr durr.