Wpis z mikrobloga

Otwieranie teleportu w #zenge , nowej grze logicznej nad którą ostatnimi czasy pracuje.

Z dobrych wieści to jestem coraz bliżej ukończenia i wydania gry. Zostało mi w sumie:
- Poprosić Mike'a (gościa z Czech którego znalazłem na behance) żeby podjął się zrobienia grafiki.
- Dopracowanie dźwięków i muzy czyli rozwinąć obecny główy temat oraz dorobić drugi tak żeby były 2 utwory po 6-7 minut.
- Zrobienie pozostałych plansz. Obecnie mam 40, celuje w godzinę gry czyli coś okolo 60 leveli. Ponieważ staram się żeby wszystkie były ciekawe i zaskakujące, to zrobienie tylu leveli bez dodawania nowych rzeczy do gry jest już niezłym wyzwaniem.
- Dodanie Game Center applowego, bo Apple lubi gdy jest :)

Mam nadzieję że się podoba!

BTW Jak by ktoś chciał potestować grę pod kątem gameplayu i bugów (nie zwracając aż tak bardzo uwagi na wciąż surową oprawę graficzną) to zapraszam na prv.

#screenshotsaturday #ios #android #gry #puzzle #devlog
  • 7
@LudzikIT: Jak nie stanie to pójdzie. A jak stanie to i tak przyjemnie :D A tak na poważnie, to póki co buildy tylko PC / Android. iOS będę testował w ostatniej fazie produkcji. A że na gówno-androidach typu SGS1 albo Desire Z działa zadowalająco, to na 4s raczej pójdzie jak kuna w agrest :)