Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki Jonasz koran mekka powiedział "weź te paróweczki i dealuj z tym" tak też robię i zakładam z różowypasek nową działalność. Tutaj filmik z naszych ostatnich wypadów co o tym myślicie? będzie coś z tego? czy może te same nogi od urodzenia i lepiej usunąć konto zawczasu?


#muzyka #film #podroze #facebook #biznes #motywacja #nocnazmiana #pasta #vimeo
  • 11
@sebbs: większość bałkany gdzie byliśmy w te wakacje autem na objazdówce. ale kilka ujęć jest też z jakiś wcześniejszych wypadów. Cieszę się za pozytywny odzew pozdrawiam ;)
@Pannoramix: dzięki za uwagę. Taki jest plan, ale chcieliśmy zmontować pamiątkę z roku podróży, a nie mieliśmy jeszcze skompletowanego sprzętu na początkowym etapie, stąd miks z gopro ;)
@rysiul86: duzo ujec na wysokim poziomie, dobra jakosc, kolory, ogolnie wizualnie swietny filmik do tego ten remix pumpin blood idealnie pasuje ;) jednak ogladajac mialam wrazenie ze to zlepek ujec powrzucanych bez pomyslu do jednego wora, rownie dobrze film moglby byc poprzecinany ujeciami z innej produkcji i pewnie ciezko byloby wylapac ze "cos tutaj nie gra". popracuj moze nad storytellingiem.

zajmowales sie wczesniej podobna dzialalnoscia (zdjecia, filmy, montaz) czy to zupelnie
@migawki: Dzięki za uwagi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma tu dużej spójności, mieliśmy sporo wyjazdów przez ostatni rok, ale materiału zbyt mało na filmik z jednej tylko podróży. Następnym razem chcemy zadbać o narrację. W tym przypadku za dużą część ujęć, montaż, kolorowanie odpowiedzialny jest różowy, ja w tym roku nabyłem drona i zacząłem latać. Oboje nie zajmowaliśmy się tym wcześniej, różowy od zawsze lubił robić zdjęcia i