Wpis z mikrobloga

100 tysięcy złotych od "Gazety Wyborczej" na rzecz Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych!
Takiego zadośćuczynienia oraz przeprosin będzie domagał się Ruch Narodowy od "Gazety Wyborczej" za artykuł red. Czuchnowskiego w którym na temat RN znalazły się słowa o "spadkobiercach faszystowskich tradycji" i "brunatnych koszulach". Zapowiedział to dzisiaj na pierwszej konferencji prasowej Ruchu Narodowego w Sejmie, Robert Winnicki.

#winnicki #gazetawyborcza #polityka
mroz3 - 100 tysięcy złotych od "Gazety Wyborczej" na rzecz Związku Żołnierzy Narodowy...

źródło: comment_GTJUqqAY2nw3p9dNDHXljNHeFibxoeM3.jpg

Pobierz
  • 7
@wielooczek: Co Ty bierzesz? xD
Jestem Polakiem. Socjalizmem się brzydzę, prawie całe życie pracuję, piłki nienawidzę podobnie jak kibolstwa. Wolność cenię sobie ponad wszystko. Po co trolujesz w ten sposób? Tak bardzo nienawidzisz Polski i Polaków?
@DeXteR25:

Jestem Polakiem

Ja też.

Socjalizmem się brzydzę

Ja też.

nienawidzę (...) kibolstwa

Ja też.

Wolność cenię sobie ponad wszystko.

Ja też. Dlatego sprzeciwiam się wrogom wszelkiej wolności- w sferze osobistej, jak i gospodarczej. A takimi właśnie są ci farbowani "narodowcy".

Tak bardzo nienawidzisz Polski i Polaków?

Nie bardziej niż nasi narodowcy, których największymi wrogami są właśni rodacy, którzy działają na niekorzyść swego narodu (utożsamianie bandytyzmów z patriotyzmem- patrz stadiony czy