Wpis z mikrobloga

pierwsza czesc streszczenia zeznań #winiarski w sprawie #sumlinski #procivili #wsi ##komorowski #polityka
Winiarski: w 2007 PBK szukał kwitów na PiS.Po wyborach 2007 Komorowski prosił mnie o znalezienie haków na Kaczyńskiego, Ziobrę i Macierewicza. Pytał o Sumlińskiego.Komorowski był też zainteresowany kwitami na Tuska i, jak powiedział, "Tuskowców".Komorowski nie zapłacił Winiarskiemu za usługę, zapłatę uzależnił od przekazania haków.

Winiarski twierdzi, że Bagsik zlecił mu zabójstwo dziennikarza TVN Dariusza Łapińskiego. Od sprawy trochę się oddala ;-

Winiarski: dotarło do mnie, że gdy Komorowski został szefem MON, rozpaczliwie szukał informacji o swoich kontaktach z Rosjanami i WSI.
Winiarski sugeruje, że BK że współpracownikami chodził do agencji tow. dla Rosjan, a klucze do gabinetów zostawiali pod wycieraczkami.
ochrona Komorowskiego proponowała mu przez łącznika z mafii łapówkę za ujawnienie jego wiedzy o BK
Polskie służby specjalne są na poziomie ORMO z lat 70.
Komorowski o Sumlińskiego pytał mnie w lutym lub marcu 2008, ale był to wątek poboczny rozmowy.
Winiarski: służby zastraszały moją rodzinę.
Winiarski miał sygnały, że działania służb były konsekwencją "zadarcia z Komorowskim