Wpis z mikrobloga

@Cummykaze: Aha. Myślałem, że im mniej baterii tym pasek coraz krótszy :D. No i najlepszego, zapomniałem. ^-^ I gratuluję zakupu. Zazdro mocno. Ja męczę Volish Twista v2. I to tylko dlatego, że szkoda mi wyrzucić, bo dałem się wyruchać na 300 zł.
@Cummykaze: A dla niezaznajomionych z tematem co to znaczy, ze jest o wiele lepszy? Zaciąga sie za Ciebie? :p Mialem kilka razy epapierosa w ustach i po prostu nie do konca wiem co tam można w tym sprzecie ulepszyć poza smakiem olejku czy no powiedzmy pojemnością baterii.
@introligat0r: "olejek" (liquid) to sobie w każdej fajce możesz zalać jaki chcesz. Większa (i regulowana) moc (przydatna do np. subohmowych grzałek), większa pojemność baterii, TC (kontrola temperatury) - to z najważniejszych rzeczy.
@introligat0r: to znaczy że spełnia swoją funkcję z nawiązką i dużo lepiej zaspokaja głód, generuje większą chmurę, lepiej oddaje smak. Jak ktoś chce zrezygnować z tradycyjnych śmierdzieli to zwykłe "długopisy" nie wystarczą, wiem po sobie bo też je przerabiałem. Jak lata temu próbowałem zwykłego epeta, kiedy takich wynalazków jeszcze nie było, nie udało mi się przerzucić całkowicie na epalenie i wróciłem do analogów na kolejnych kilka lat. Teraz od kwietnia nie