Wpis z mikrobloga

@sortris: bo ja wiem czy poziomy wsparcia mają coś wspólnego z analizą techniczną? bardziej z psychologią tłumu xD
ja mam tak że jak mi spada to się zastanawiam czemu i jaki może być zasięg tego gówna które uderzyło w wentylator- w sensie jak daleki będzie rozprysk
a te #!$%@? głupie obserwują te wykresy jak jacyś poganie wróżący z chmur
może mnie ktoś wyprowadzi z tego błędu ale póki co to jest
@JulioIglesiasSexualPredator: No ale o co chodzi dokładnie? Irracjonalnie bo nie stosujesz, czy irracjonalnie bo stosujesz i się nie sprawdza? Generalnie ile ludzi stosujących AT tyle opinii, każdy widzi wykres inaczej i inaczej może zinterpretować sygnały z rynku. Z doświadczenia wiem, że oscylatory można olać, ale formacje cenowe dają ponadprzeciętną skuteczność i śmiało można je stosować na rynkach terminowych. Sam wolę stosować trading pod price action, sentyment rynkowy i oparty o arkusz
Dla mnie to jest irracjonalne gówno które ma tyle wspólnego z logiką co kabała.

a te #!$%@? głupie obserwują te wykresy jak jacyś poganie wróżący z chmur

może mnie ktoś wyprowadzi z tego błędu ale póki co to jest dla mnie czysty debilizm


@JulioIglesiasSexualPredator: Ile czasu spędziłeś używając analizy technicznej? Na podstawie tego czystego debilizmu zarobiłem fajne pieniądze, więc tak naprawdę #!$%@? mnie Twoje zdanie ;)