Wpis z mikrobloga

@youlife007: sprawuje sie nawet niezle. Aparat ponizej moich oczekiwan, bateria na caly dzien starcza, dualsim dziala bardzo sprawnie, jest spory ale nie czuc tego rozmiaru (lekki i cienki), ogolem to jestem raczej zadowolony bo za 500zl nic lepszego bym nie dostal
@youlife007: @Czerwona_Rzodkiewka: ja jestem bardzo zadowolony. Bateria daje radję (nie udało mi się doprowadzić do sytuacji, żebym odłączył go rano i np. o 20 miał po baterii - ale jak zwykle, zależy ile się używa). Pisanie SMS jedną ręką może być uciążliwe - dopiero po czasie nauczyłem się obsługiwać go jedną ręką (przekładam go sobie w dłoni). SMSy zawsze piszę z użyciem dwóch. Z dual sim nie korzystałem. Podsumowując: warto
@tylkotroche: jeszcze za 500zł byś chciał pewnie 20 mpix i cuda na kiju.. Moim zdaniem robi świetne zdjęcia, w ciemnych miejscach mniej, a w normalnym naświetleniu wszystko cacy, trochę jeszcze soft muszą docisnąć...

@youlife007: sprawuje się świetnie, bateria daje mi radę spokojnie na 1,5 dnia oczywiście z nocą bez ładowania, później w dzień na spokojnie podładować.. Jedną ręką jak masz za mało to masz opcję gestem zmniejszania skalowania i swobodnego
@youlife007:
ad. 1 Sprawuje się świetnie MIUI to najlepsze co mnie w życiu spotkało.
ad. 2 Bateria to maks dzien "normalnego" użytkowania. Sorry wyświetlacz 5,5" i fullHD robią swoje.
ad. 3 Zależy jakie masz długie palce ale wątpię że dasz rade jedną z reszta tak jak i ja.
ad. 4 DualSIM nie sprawia żadnych problemów po za tym, że tylko na jednym slocie możesz mieć aktywne LTE (przynajmniej w wresji TD)
@youlife007: dobrze sie sprawuje

Bateria przy oszczedzaniu 2 dni da rade a 1 dzien przy moim normalnym uzytkowaniu

Dual sim dziala bez zastrzezen

Duzy jest ale to zalezy jakie kto ma dlonie, ja daje rade