Wpis z mikrobloga

Na żywo wygląda to dość imponująco, ale jest bardzo niebezpieczne. Ten szlak jest od kilku lat zamknięty, od kilkunastu lat nikt o to nie dbał. Zginęło tam już kilka osób, złamania i urazy to chleb powszedni. Generalnie jak się próbuje do tego dojść to najpierw jest płot i brama, że tylko z powoelniem, że wjeście grozi karą, więzieniem i czym tam jeszcze. Ochrania to jakaś lokalna straż (coś ala miejska) i prywatna
  • Odpowiedz
@sin89: Z tego post to informacje, które poczytaliśmy w necie przed wypadem, trochę usłyszeliśmy od tego strażnika, który próbował nas zniechęcić (pewnie żebyśmy nie próbowali potem znowu atakować tej górki), trochę doczytaliśmy po fakcie.

@system_shock: Ciężko mi powiedzieć co jest ciekawostką, a co nie. Trochę o Hawajach wiem, byłem w tym roku na 8 dni, chętnie bym się jeszcze kiedyś wybrał. A z rzeczy, które brzmią jako ciekawostką? hmmm

-
  • Odpowiedz
@killi: mega, uwielbiam takie informacje z pierwszej ręki. Zdjęcia mówią więcej, niż tysiąc słów, jednak słowo fajnie napisane aż miło poczytać i dowiedzieć się czegoś nowego. Dałbym więcej plusów, gdybym mógł cumplu. :)
  • Odpowiedz
@killi: możesz napisać ile wydałeś? Mieszkasz w US czy leciałeś z Polski? Jak najtaniej dostać się na miejsce z Polski i nie mając 6 miesięcy na łapanie stopa, statkostopa itd.? ;)
  • Odpowiedz
@killi: nie byłam na hawajach, ale poznałam kiedyś ludzi, którzy prowadzili biuro podróży specjalizujące się w wycieczkach na hawaje i tam do nich raz przyszła prawdziwa Miss hawajów: była niska, dość gruba i w ogóle nie była klasycznym przykładem piękności jaki my znamy. Poza tym zjadałam tam kilogramy orzeszków Makadamia, które podobno są typowo hawajskim przysmakiem i są faktycznie pyszne.
  • Odpowiedz
@redditisbetter: Leciałem z Berlina, a tak naprawdę to z Lizbony. Bilet kupiony za ok. 1500 zł, korzystająć z blędu taryfowego British Airways. Cały wyjazd kosztował mnie ok. 3200 zł (noclegi mieliśmy prawie za darmo, poza tym nie oszczędzaliśmy specjalnie). A jak najtaniej? Samolotem oczywiście, jak wszędzie na świecie. Tylko po prostu żeby tanio latać to nie można być zbytnio nastawionym na konkretne daty, ani konkretne miejsce. Trzeba być otwartym na to
  • Odpowiedz