Wpis z mikrobloga

Witam Was Drogie Mirki i Mireczki!

To będzie moje/nasze pierwsze #rozdajo i chociaż kilka dni temu obiecałem inne, z zegarkiem, ale to dopiero za ponad 30 dni, sami wiecie jak jest z #aliexpress i #cebuladeals ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka dni temu , po 7 latach na wykopie dodałem w końcu avatar. Jest to logo Mirków 2-óch sklep Powoli zaczynamy też ze sklepem dla #beergeek w temacie #craftbeer PiwnyBrzuch Jednak tutaj #rozdajo innym razem.

Robimy swoją małą markę odzieżową, która dopiero wchodzi na "wolny" polski rynek. Jest to raczej forma zajafki i naszego hobby , niż dużych zysków. Zawsze marzyliśmy o robieniu czegoś dla siebie, co sami moglibyśmy założyć na siebie, bądź ubrać w to #rozowepaski , z którą mógłbyś iść na randkę. Albo do mieszkania ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do rozdania z pośród plusujących mamy 1 bądź 2 koszulki wg zdjęcia z modelką i linku w dowolnym rozmiarze z dostępnych na stronie wg tabeli rozmiarów dla Waszych kobiet, albo dla Was samych drogie Panie. Przesyłka na nasz koszt, lub odbiór osobisty w Warszawie bądź Lublinie. W przypadku wylosowania kobiety możemy ewentualnie dojechać prawie wszędzie na miejsce i sprawdzić czy rozmiar nie jest oby za duży ( ͡ ͜ʖ ͡)

Losowanie za pomocą #mirkorandom Ewentualnie można wymienić wygraną na dowolny t-shirt ze sklepu Mad Monk.

Jeżeli wpis zdobędzie więcej niż 200 plusów to wtedy wylosujemy 2 x mireczka. Jeśli nie to wiadmo 1 x t-shirt. Czas do 09.11.2015 czyli jutra, do godziny 18:00

Zielonym szans nie daje, tym razem. Być może w kolejnym damy radę. Pamiętajcie jednak, że dziś WEGE jutro homo!

#rozdajo #zadarmo #ladnapani #dziswegejutrohomo #cebuladeals
Pobierz
źródło: comment_Aq5FuZJFBWFAkQNNG0W3jp1KjrwwWtnK.jpg
  • 30
@Psylon: noszą też koszulki "pokaż cycki dam Ci ciastko"- to jest dopiero bieda umysłowa. Może to zabawne, ale paradoksem jest to, że pierwsze koszulki kupiły od wspólnika 2 lesbijski....Natomiast mieliśmy kilka zapytań od facetów. Najważniejszy jest dystans w tym haśle. Zarówno dla homo jak i hetero, dla ludzi z luzem którzy to hasło odbiorą w wymyślony przez siebie sposób. Nas śmieszy ()
@halOOn: Hej,
jak to jest prowadzić sklep, w którym większość koszulek to #!$%@? logotypów ze zmienionymi hasłami/nazwami a pozostałość to kretyńskie hasła odziane w nieestetyczne grafiki? Klikam plusa bo jakbym wygrał to nagrałbym filmik jak usiłuję spuścić taką koszulkę w toalecie :)