Wpis z mikrobloga

#fallout4 #youtube #gorzkiezale

Chciałem obejrzeć FalloutaIV Z NORMALNYM gameplayem, ale na polskim YT sie po prostu nie da.
Ktoś albo drze morde, albo jest dzieckiem, albo streamuje w 360p, albo tworzy jakieś 'śmieszne' postacie i wielce kabaret robi.
Po prostu masakra. DOKĄD ZMIERZA TEN INTERNET.
  • 19
  • Odpowiedz
@accio: problem w tym, że oglądając ENG z moim angielskim muszę się wsłuchiwać i skupiać, a nie usiaść z piwem przed tv :P

@Jednobrewy: tu z kolei albo grają już od kilku godzin (wolałbym od 0) albo wspomniane 360p bądź spadki klatek
  • Odpowiedz
@Globek: nie jesteś pierwszą osobą, która napieprza na kiepskie streamy/lecpleje. czekam, aż Wonzaj się ogarnie i zacznie przygotowywać materiały, a nie tylko grać. Sam zacznę streamować jak tylko będę miał luźniejszy czas i młody trochę dorośnie. Moje i7, 16 GB ram i GTX960 tylko czekajo, zeby ruszyć temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Globek: dansgaming na twitchu to jedyny koles ktorego moge ogladac bez frustrowania sie. czasem pojedzie jakims niesmiesznym zartem ale generalnie spoko
  • Odpowiedz
@neo_vir: pomimo jego pasji w postapo, jakoś nie widzę grania w F4 z rozkręconym minigunem i krzykiem zabijając hordy ;p

PS. Właśnie sobie uświadomiłem jakim jestem wybrednym widzem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@delyew: niby oglądam fallouta na mediacows, po tym jak fajnie poprowadzili bloodborne'a (ładne omawianie rozwijania postaci i już bardziej techniczne analizowanie niż smieszkowanie, ze o heheh ile krwi), ale niestety to jest kanał prowadzony przez pare osób. Teraz gra typek, którego w miarę znoszę, ale momentami wkurza rozkojarzeniem i zbieraniem każdego śmiecia, wiec ciagle zdziwienie, ze jest przeciążony. XD
Popatrzylabym tez na radbrad (jego shadows of mordor całkiem mnie wciagnelo), ale
  • Odpowiedz
@Globek: no z tym minigunem masz racje, ale z drugiej strony kladzie mocno na eksploracje, wiec jesli chodzi o dokladnosc badawcza to bedzie na poziomie raczej :)
  • Odpowiedz
@PrzyjacielGreen: wiesz co... Ja tych gejplejerow ogladam od niedawna, bo lvl taki niejutubowy... Siostrzeniec mnie nauczyl :P i sposrod tych naszych rodzimych #!$%@? to Rojo i Rock sa imo bardzo ok... Nie wiem dlaczego mialby wiec dostac raka, zwlaszcza, ze Roj z tego co sie orientuje jest postapo motzno.
  • Odpowiedz