Wpis z mikrobloga

@BAGUVIX: Jestem ateistką odkąd skończyłam 12 rok życia. Żaden katol nie znalazł argumentu którego nie zdołałabym odeprzeć, a jestem w "studenckim wieku". To chyba o czymś świadczy i polecam ten styl życia. Zero martwienia się o wyimaginowane zombie, jakieś durne zakazy sekty (tej samej która rządziła światem w średniowieczu - okresie największej głupoty w dziejach ludzkości) ( ͡ ͜ʖ ͡)

Gdyby nie było religii to nie
@Shinoa: super, wszystko byłoby w porządku gdyby "ateiści" pokroju kolegi @Grimmrock nie musieli na siłę udowadniać jacy to z nich ateiści obrażając przy tym całkiem sporą grupę ludzi. Ateistą się jest po prostu-nawet bez wstawiania jakiegoś gówna do internetu ;)
@Shinoa: Złotko, jeśli według Ciebie średniowiecze było zacofanymi wiekami, to chyba musisz jeszcze trochę się na ten temat pouczyć.
A ten ostatni argument, że gdyby nie było religii, nie byłoby problemu z muzułmanami, świadczy o Twoim gimboateiźmie, bo to słowo chyba najlepiej określa człowieka, który prowadzi tego typu, haha, krucjatę i nie zdaje sobie sprawy, że religia jest w większości płaszczykiem dla rozgrywek politycznych.
@Francisco_dAnconia: Uczyłam się i to dużo. Wiesz dlaczego tyle wynalazków wtedy powstało? Bo były trywialne, oraz średniowiecze było najdłuższym okresem w historii ludzkości. A później przyszedł renesans i było widać różnicę, zarówno artystyczną, naukową jak i ekonomiczną :)
@Shinoa: fuck yeah, wreszcie ktoś nie ma racji w internecie i mogę orać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Diagnozuję klasyczny #gimboateizm #!$%@?ący się lenistwem niedzielnym - "mamo ale ja nie chcę iść do kościoła ;;"

średniowiecze było najdłuższym okresem w historii ludzkości

Starożytni widzą jak robisz #!$%@?ę z logiki.

Zasmucę cię ale w właśnie "zacofanym" średniowieczu dość sporo odkryć w matematyce dokonali


Nienawidzony przez ateistów Chrześcijanizm jest