Wpis z mikrobloga

@sharpshooter: Paroksetyne pierwszy rzut około 2 lat, setraline 10 miesięcy, znowu paroks 4 miesiąc. Inne mi nie pomagały.
Na obecny moment bez leków (po wypłukaniu wszystkiego czyli około miesiąca bez leków) nie mam stricte fobii, ale mam pewną... niechęć, unikam wypowiadania się w większej grupie, ale to nijak ma się do tego co było lata temu gdy bałem się wyjśc z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na
@Floyt:

Działają na serotoninę -> powodują zmiane zachowania -> zmiana zachowania powoduje zmianę w życiu -> następuje poprawa i bez leków.


I właśnie o to mi chodziło, wiem dobrze że sam efekt seretoniny mija po jakimś czasie. Czułeś jakąś różnicę między setra a paro? Ja brałem tylko to drugie, i najgorszy efekt uboczny to zmęczenie i problemy ze snem w nocy, dlatego niechętnie wybieram się znowu do lekarza. Ale chyba nie
@sharpshooter:
Korekta. Nie była to setralina a Citaprolam. Z niewiadomego względu mylą mi się zamiennie ciągle te dwoje leków. Setralina na mnie nie działała, citaprolam świetnie ale krocej od założonego.

Czułeś jakąś różnicę między setra a paro?

Po citaprolamie czułem się zajebiście. Dawka 40mg dawała absolutny komfort psychiczny - zero problemów z dzwonieniem do obcych ludzi w pracy, rozmow z prezesami czy osobami wysoko postawionymi, zero szmeru z tylu glowy