Wpis z mikrobloga

Atak inwestycji w Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Rynek biurowy w Łodzi może konkurować z Krakowem

Rynek biurowy w Łodzi rozwija się bardzo dynamicznie. Otrzymujemy wiele zapytań od najemców, co odzwierciedla spory popyt na rynku. Można zatem stwierdzić, że powstające projekty znajdą odbiorów. Dobre perspektywy rozwoju oraz przychylna polityka miasta Łodzi, skłoniły nas do realizacji inwestycji, zlokalizowanej w przy ul. Piotrkowskiej. Planowany obiekt połączy funkcje biurowe, hotelowe i handlowe. Współpraca miasta przy projekcie, potwierdza zaangażowanie i wsparcie władz lokalnych dla deweloperów - tłumaczy Justyna Drużyńska-Krystosiak, Director of Office Operations, Master Management Group.


Czyli wreszcie ruszy budowa w miejscu planowanego Hiltona przy Stajni Jednorożców

Wizka 1

Wizka 2

Wizka 3

Strona Projektu

2. Griffin zapowiada kolejne projekty w Łodzi

60 tys. mkw. powierzchni biurowej, 40 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej i handlowej zajmie nasz nowy obiekt, realizowany przy ul Tymienieckiego w Łodzi - zapowiada Agnieszka Ciupak – Head of Office Leasing, Griffin Real Estate.


Przypominam, chodzi o teren Uniontexu i Elektrowni Scheiblera przy Tymienieckiego.

#lodz #lodzbuduje #architektura #polskiemiasta #inwestycje
SurowyOjciec - Atak inwestycji w Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Rynek biurowy w Łodzi może k...
  • 15
  • Odpowiedz
@rimyi: Przypomina mi się wypowiedź człowieka prowadzącego jakiś sklepik w przyjściu podziemnym pod Mickiewicza na wysokości Galerii Łodzkiej:

He, he, prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie, niż jakieś tunele będą budować w Łodzi. He, he.


I chyba mu teraz wyrósł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tej chwili budują w Łodzi ok 85 tys. m. powierzchni biurowej, więc to też jest zachęta dla innych inwestorów, żeby przyspieszyli swoje
  • Odpowiedz
@SurowyOjciec: na tej działce już ze 3 razy mieli coś budowac, przy hiltonie nawet koparki zaczęły pracować, także do tego miejsca nie jestem optymistycznie nastawiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SurowyOjciec: te wizki to raczej fałszywe. Społeczniki zaraz ból dupy złapią, że jak to tak hurdur taki wysoki budynek budować. Max 2 piętra, cały z drewna i bez kanalizacji żeby było zabytkowo. Tak jak w ncł. Ograniczenia wysokości mniejsze niż obecna wysokość wieżowców tam XD
  • Odpowiedz
@SurowyOjciec: z tego co kiedyś gadali ma być kawiarnia w miejscu hali elektrowni i jakoś zagospodarowana chłodnia kominowa. Ale to już pewnie milion razy się zmieniło, ba nawet nie wiem który to właściciel miał takie plany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powierzchnie są tam ogromne a to wszystko to zabytek. Może być ciekawie.
  • Odpowiedz
@SurowyOjciec: @johann89: @Radus: @monterrey: @epll: Z tego co zaobserwowałem, wieżowiec może mieć około 20-25 pięter wysokości. Z drugiej strony, czego nie zauważyliście, jest na wizce Red Tower (wizka tak jakby z drona, w kierunku NCŁ). Widać tam Carcade oraz Red Tower, z czego ten pierwszy (44m) nieźle odsłania mu dach, ZUS (65m) w oddali wydaje się już kończyć, Red Tower (80m, w prześwicie, przez budynek) tak samo.
  • Odpowiedz