Wpis z mikrobloga

@droptable: na w8 laptop nie jest niezbędny. Na laborkach komputery są i wystarczają, ale i tak często można robić rzeczy w domu. Im późniejszy semestr tym bardziej laptop się przydaje, bo prawdopodobne są sytuację "ale u mnie w domu działało", ale tak do końca drugiego roku raczej daje radę wytrzymać.

Ja osobiście polecam laptopa. Wygodniej gdy masz swój sprzęt, skonfigurowany tak jak chcesz. Co do laptopa to polecam zakręcić się za
@droptable: bierz laptop, jak masz do wydania ~3,5k to pomysl o jakims thinkpadzie albo hp probook. Jak dozbierasz kase to kupisz sobie normalny monitor 22cale i docenisz jak przyjemnie pracuje sie na dwoch ekranach :) No i pamietaj ze na święta bedziesz mógł brać ze sobą lapka ;) chyba że całkiem wyprowadzasz się z domu rodzinnego :P wtedy polecam stacjonarka + jakiś mały laptop
@KostekZgubina: no właściwie to mieszkam w akademiku, do domu (500km) wracam najczęściej raz na miesiąc, sam nie wiem :(
Dwa ekrany to i do stacjonarki bym kupił. W tych laptopach które wymieniłeś grafika to chyba taka mocno średnia, nie? Nie gram dużo, ale od czasu do czasu trzeba :p