Wpis z mikrobloga

Zabranie dzieci Dzikowskim

Grażyna "po moim trupie" Dzikowska uważa, że tym wyrządzi się tak naprawdę krzywdę dzieciom, izolując ich od domu, rodziny przyzwyczajeń, tylko ew. postanowienie sądu to decyzja osób które było nie było mają doświadczenie ciut, CIUT większe od Mirka z telefonem z kanapy w podobnych sprawach. Grażyna Pani może mieć swoje zdanie, nawet co do wpływu picia moczu na wzrost endorfin, może uważać, że mieszkając na X piętrze mniej się kurzy, ale to nie znaczy, że tak jest. Dla osoby która codziennie ma do czynienia z przypadkami, gdzie pijany ojciec uważa że wszystko jest OK, że jak bije dziecko to hartuje w nim ducha itp, czyli mam na myśli zawód kuratora, chyba lepiej wie, że skoro Pani Dzikowska UWAŻA,UWAŻA, W JEJ OPINII milion kamer to nie jest sprzedawanie prywatności, to jednak osoba mając doświadczenie patrzy na to ciut inaczej.
Może skoro dla potrzeb finansowych, a nie #!$%@? o lepieniu pierogów czy robieniu bombek, Pani Dzikowska chce pokazywać dzieci 24h, to za chwilę będzie chciała sprzedać nerkę któregoś z nich, bo UWAŻA,W JEJ OPINII to nic strasznego. Jej dziecko, jej nerka.

Dzikowskim nikt dziecka nie zabierze, ale dozór kuratorki

Moim zdaniem najlepsza w tej chwili diagnoza.Ale nie tylko nad dziećmi, bo ich rozwój chyba przebiega prawidłowo, tylko Mietek jak GŁOWA, niska bo niska ALE GŁOWA rodziny musi zapewnić byt, a nie oglądać przed snem tv z nudów i nie zmęczenia po całym dniu chodzeniem po kanapach.
Grażyna też musi się przeorganizować w myśleniu. Nie mam na myśli jej poziomu IQ bo każdy ma jaki ma, ja też mądry nie jestem,tylko musi myśleć w sposób bardziej obiektywny. Każdy ma jakieś problemy, każdemu Urząd, państwo, podatki czy pracodawca zachodzi za skórę, tak jak Grażynie Rzecznik, ale to nie powód by iść od razu na wojnę. Po sraczce przychodzi zatwardzenie ale to nie powód by cały świat był winien.

Najgorsze to będzie, ja znajdzie się jakiś bogaty czubek, który ich za sponsoruje, oni poczują władzę kasy a potem zostaną wyru*hani.

#januszlive
  • 2