Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, wracam do was po dłuższej przerwie z małym #rozdajo
Jeśli pamiętacie, robiłem kiedyś AMA dotyczące eksploracji opuszczonych i zapomnianych miejsc. http://www.wykop.pl/link/1998196/ama­eksplorator­miejsc­opuszczonych/
Owocem moich podróży jest kalendarz, który zawiera zdjęcia mojego autorstwa. Niezmiernie cieszę
się, że mogę Wam go zaprezentować, ponieważ włożyłem w to sporo serca i pracy.
Wśród plusujących do wtorku do godziny 22:00 rozlosuję jedną sztukę mojego małego dzieła wraz z
pakietem vlepek. Ci, którzy nie chcą czekać na wyniki losowania, mogą nabyć kalendarz na
( ͡° ͜ʖ ͡°) ALLEDROGO

Info na temat kalendarza:
­ papier kreda
­ gramatura 200g
­ format A3
­ 12 zdjęć + okładka
­ oprawa ­ spirala + zawieszka

Niestety zielonki nie biorą udziału.

Przy okazji zachęcam do polubienia mojego profilu na fb, na którym regularnie zamieszczam fotorelacje z eksplorowanych przeze mnie na terenie Polski i zagranicy miejsc. FB

addic7ed-urbex - Mireczki i Mirabelki, wracam do was po dłuższej przerwie z małym #ro...

źródło: comment_diYV7DaAqCKVobkeVzvDOauEeyllyL8v.jpg

Pobierz
  • 18
@Wychwalany: opisów jako takich nie ma ponieważ z założenia kalendarz sam w sobie miał być bardzo minimalistyczny, a chodziło o samą ekspozycję zdjęć i miejsc. Dodam jednak, że wszystkie prezentowane w kalendarzu miejsca są dostepne na forgotten.pl
@cruc: minimalne zamówienie w mojej drukarni to 50 sztuk. Z racji, że puściłem 200 to u mnie miało to sens.
Małe nakłady można sobie zamawiać na alledrogo indywidualnie myślę, z jakimś gotowym szablonem.
dawid121213, Javkens, Theia, legendazligi, Bekonik, swinkamorska, Nerlo, krzychocho, Pertaseth, apaczacz, ZebrowatyJG, bartmil555, mal-akh-kay, GniewneKopytko, sexmajonez, PlacekBananowy, FenomenON, pepci, Szala, fork75, Jainapl, Vittu, kozaqu, Invisible22, wolnomi, Qgix92, arcss, marchhare, ktosukradlmojlogin, MarianAlkoholik, Poortland, aniaczy, makseo, oktaNITRO, Verner, DnobezDNA, cruc, wscieknietywaz, korbuzz, Bazur, DaneOsobowe, hopin8krzys, courty, paulusapis, 3n3bl0, kondziox88, ifiruledtheworld, elektronix, gelo88, mapet42, npsr, szczesliwapatelnia, Pacykarz, Incore00, schopen2, korynt, Hyakinthos, ms93, Michas303, Domo98, Tippler, battles, SaintSinner, jascen, slingshot, Pirooz, braksnu,
addic7ed-urbex - > dawid121213, Javkens, Theia, legendazligi, Bekonik, swinkamorska, ...

źródło: comment_4anzibwmFwpk5ebNBDWWxstOTIvdHWdl.jpg

Pobierz