Wpis z mikrobloga

Kilka slow ode mnie. Dwie godziny czytalem wasze przemyslenia, mam kilka uwag. Z gory przepraszam za ewentualnd literowki, ale telefon z ktorego to pisze jest stworzony chyba tylko dla kobiet.

-Ewa podobno dzwonila po imprezie do swojego faceta. Moze on sie #!$%@?, wiedxial ktoredy pojda, podjechal samochodem, spotkal ich przytulonych na przystnku i wydarzylo sie cos... Abstrakcyjna teoria to jakis znajony taksowkarz ktory podwiozlby jej chlopaka. Takswoke widac na nagraniu, chlopak sie moze maksymalnie #!$%@? po tym co zobaczyl, wiec nie znamy jej dalszego losu.
-Kurtka niebieskiego byla podobno brudna i odarta, niby sie przewrocili. Wg mnie najwieksze slady na kurtce bylyby po upadku w okolicach mostu, w koncu mamy tam sama trawe i piasek. Moze chcial ja wykorzystac, ona sie bronika i doszlo do wypadku?
-Psy podobno zgubily trop na moscie. Albo ktos na tym zajezdzie nieobjetym przez mobitoring ja zapakowal do auta albo wpadla do wody...
-Do dwoch pierwszych myslnikow pasuje obraz kulejacego niebieskiego na najnowszym filmie.
-Nie mierzylbym sredniej predkosci od ich osttniego wspolneo nagrania do jego pobytu w samotnosci. Mysle, ze wydarzylo sie cos co doprowadzilo do tego, ze niebieski pokonal pewien dytans sprintem.
-Ewa mowika chlopakowi, ze pojedzie taksowka. Moze mieli zakodowane w glowach 3.30 na tym przytanku? Moze chlopak faktycznie pojechal z taksowkarzem i zobaczyl cos co go maksymalnie zdenerwowalo?

To takie luzne spostrzezenia ode mnie.

#ewatylman
  • 16
-Ewa podobno dzwonila po imprezie do swojego faceta. Moze on sie #!$%@?, wiedxial ktoredy pojda, podjechal samochodem, spotkal ich przytulonych na przystnku i wydarzylo sie cos... Abstrakcyjna teoria to jakis znajony taksowkarz ktory podwiozlby jej chlopaka. Takswoke widac na nagraniu, chlopak sie moze maksymalnie #!$%@? po tym co zobaczyl, wiec nie znamy jej dalszego losu.

-Kurtka niebieskiego byla podobno brudna i odarta, niby sie przewrocili. Wg mnie najwieksze slady na kurtce bylyby
@vviktor_88: O tym wiem, sam w jednym z wpisów sugerowałem, że 8 minut to dużo czasu na dotarcie na środek mostu i powrót pod hotel. Zresztą dojście na brzeg też tam nie jest chyba utrudnione, więc też pewnie by wyrobił się w czasie. Ale nie wydaje mi się by tak mogło się stać.
@Horvath: Z jednej strony nie chce mi się wierzyć w winę niebieskiego ale z drugiej strony podrzucenie dowodu osobistego na przystanku dokładnie na trasie niebieskiego (próba oddalenia tropu od miejsca zdarzenia?) oraz jego brudna i obdarta kurtka sugerują co innego
@vviktor_88: Podobno razem się przewrócili czy coś takiego, był wątek, że rozsypała jej się zawartość torebki a on pomagał zbierać. Równie dobrze mógł przez przypadek wziąć ten dowód a potem go zgubić, chociażby wyciągając telefon z kieszeni.