Wpis z mikrobloga

Możliwe,że ta informacja uratuje komuś życie.Wczoraj dowiedziałem się od znajomego przerażającej informacji. Otóż nie będę wchodził w szczegóły,ale matka dziewczyny mojego znajomego przeżyła kilka dni temu coś dziwnego.
Otóż szła na metro warszawskie i była świadkiem sytuacji jak jakiś ciapak albo sam się przewraca,albo ktoś podkłada mu noge.Nie ważne, facet się wywala.Ludzie wokół oczywiście się patrzą,niektórzy się podś#!$%@?ą,ale nikt nie podchodzi pomóc wstać.Matkę dziewczyny znajomego coś ,uderzyło'.Postanowiła podejść i pomóc.Podała facetowi rękę.Gdy ten wstał podszedł do niej i z pokerową twarzą, łamana polszczyzną powiedział
-Z pani to dobra kobieta.Niech pani nie wchodzi 12 do metra warszawskiego.
Po czym odszedł jakby nigdy nic. Ciapak z brodą jak Ci z 11wrzesnia
Informacja jest w 100 prawdziwa. 12Grudnia przypada na sobotę,podobnież są jakieś imprezy masowe tego dnia w #warszawa. Ostrzegam.Podobnież kobieta zawiadomiła odpowiednie organy(jest wysoko postawiona z tego co mi wiadomo).Ostrzegam nie wchodzcie 12 do metra,trzymajcie się z dala od stadionów,Ogólnie nie polecam wychodzić,Strzeżonego Pan bóg strzeże #oswiadczenie #ostrzezenie #muslim
  • 30