Wpis z mikrobloga

Siemacie Mirki #epapierosy

Rozmawiałem sobie właśnie z rodzicami, chcą spróbować e-fajki - macie jakieś fajne typy co baterii do nautilusa, żeby była zgrabna i mała?

Aspire CF VV troche za duża ;<

Nie chce ojca na iJusta2 rzucać od razu, bo jak mi się zaciągnął subtankiem 0.7 ohm to wyrzygał prawie płuca w przedpokoju xD
  • 23
  • Odpowiedz
@ONGHi: Mini, ja swojego sprzedałem, ale kumpel który właśnie bellusa i evica zamówił mi odsprzeda ;D

@blackdog: Właśnie wiem, że istick ten 20w jest bardzo fajny i poręczny, ale troche zaawansowany jak na te realia, a nie potrzeba regulowania. No ale z drugiej strony, #!$%@? jednak jakościowo to jest idealne
  • Odpowiedz
@wzr1one: może istick 40W, skręcisz im waty i zablokujesz to nie przesadzą, kwestia tego czy mieszkasz z nimi i będziesz kręcił grzałki czy raczej gotowce, bo nautek to średni imo
  • Odpowiedz
@beer_man: Wiesz, istick 40W to zdecydowanie za dużo ;D

Na poczatek pozycze milda mastera i właśnie nautilusa z aspire cf vv, dla porównania żeby mieli, wytłmacze co i jak, może z czasem będą chcieli mocniej #!$%@?ć chmure (ojciec pewnie tak :D), ale na ten moment, nautek imo wystarczy, bo tak jak mówiłem wcześniej, ojciec wypluwa płuca jarając tego subtanka xD
  • Odpowiedz
@wzr1one: Ale w większości parowników możesz skręcić aiflow, wiem że za dużo, no może faktycznie 20w styka, ale na górę to zupełnie nie wiem...może weź lemo 2 jak im będziesz kręcił grzały, w sumie to dosyć rozsądne bo jak nie ogarniają za bardzo to więcej na grzałki wydadzą niż na pety
  • Odpowiedz
@beer_man: dokładnie :) zresztą dobra grzałka to wytrzyma spoooro czasu, tylko do czasu do czasu wate wymienisz i przepalisz, ja w Lemo chyba od lipca nie zmieniałem grzałki jako takiej, nie wyobrażam sobie tego na gotowcach
  • Odpowiedz
@blackdog: Ja zmieniam jak mi się znudzi, a nie jak przepali, ale to i tak 3-4 tyg. Pieprze te gotowce, niby wygodne, ale ceny jakieś z dupy. Ja to wciąż billow 2 ale velo się czołga z gb tylko coś dojść nie może
  • Odpowiedz
@beer_man: ja najczesciej na Subtankach śmigam, ich dobra strona jest taka, że jak gdzies jadae, to zawsze mam zapasowego gotowca na podmianke i nie musze się bawić w kręcenie, aczkolwiek teraz mam juz 3 bazy RBA, to chyba na nich sobie skręce zapas na wyjazdy :) bo 15 zeta za gotowca do rozbój w biały dzień, koszt produkcji to pewnie cos w okolicach 5 centów
  • Odpowiedz