Wpis z mikrobloga

Ostatni semestr studiów właśnie dobiega końca. Wypadałoby zacząć się uczyć, przygotowywać do zbliżających się zaliczeń, zacząć pisać pracę i inne tego typu "interesujące rzeczy"... Jednak każdy zna naturę i instynkty, które rządzą zachowaniem studenta w tego typu sytuacjach. Wiadomo, że słuchacz to taka istota, która szuka każdej okazji, aby robić w takim przypadku coś zupełnie innego niż jest akurat potrzebne. Nie inaczej było i u mnie. W napływie emocji przed zbliżającymi się zaliczeniami, wielkiej niechęci oraz braku siły do nauki postanowiłem zająć swój umysł czymś zupełnie innym. Znalazłem w domu takie dziwne szklane coś, zacząłem głęboko kontemplować, cóż możnaby z tym uczynić. I wymyśliłem ! Czym prędzej, udałem się do oddalonego o 10 minut drogi sklepu ogrodniczego w celu zakupu niezbędnych produktów do mojego eksperymentu. Oto wynik moich moich badań. Ma już całe 10 dni, ciągle rośnie, dbam o nią jak o własną dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#studbaza #oswiadczeniezdupy #rozkminy
Ludzik19 - Ostatni semestr studiów właśnie dobiega końca. Wypadałoby zacząć się uczyć...

źródło: comment_VvrGKfywFQNxWnNfCjoGZ0TrGSV45YWM.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Ludzik19: a nie myślałeś o jakiejś kamerce i tych kulkach żelowych zamiast ziemi? Livestream z wzrostu trawy, byłoby widać jak system korzeni się rozwija, paaanie, lepsze niż JanuszTV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soho: Najpierw zobaczę, jak mi pójdzie z obecnym projektem, ale zaiste pomysł z kulkami jest godny uwagi (ʘʘ). Livestream będzie niestety trudny do zrealizowania:(
  • Odpowiedz