Wpis z mikrobloga

@finansowo: Mimo 100% baterii potrafi się wyłączać z powodu braku energii. Ale nie ma reguły kiedy. Może to być 70%, 60% 10%. Nieraz trzeba go włączać po 10 razy żeby zatrybił. Może mam wadliwy egzemplarz ale sporo ludzi miało właśnie ten problem. Do areo2 mam zewnętrzny modem który żre baterie bardzo szybko. Bardzo, ale to bardzo słabe wifi. Co do funkcjonalności to działa średnio, przy usunięciu chińskich aplikacji, typu przeglądarka musiałem
@polonius: To słabo... W recenzjach raczej go ludzie chwalili, ale pewnie większość skupiała się na specyfikacji, a nie na takich upierdliwościach, o jakich piszesz.
Ja oprócz tego cebulowego z aukcji za $46 zamówiłem 11.11 też drugiego Chuwi Hi8, ale w wersji Pro. Od zwykłego miał się różnić m.in. wyjściem HDMI i nowszym prockiem. I co najlepsze, Chińczyki do teraz nie wypuścili tego Pro z fabryki - nowy procek ponoć gryzie się
@finansowo: A jeszcze jedna ważna rzecz, ekran jest taki słaby że gdy go upuścisz murowane pęknięcie, strasznie się też rysuje. Ogólnie nie polecam, też mnie te fajne recenzje przekonały ale chyba są sponsorowane.