Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebna pilna pomoc ;]
Jestem na kupnie telefonu i wybór zawężony do dwóch modeli: LG G Flex 2 i Samsung Galaxy S5.
Głównie zależy mi na aparacie, bo wydajność i tak podobna będzie, a w gry nałogowo nie gram. Oczywiście im lepsza bateria tym lepiej. Miały być #chinskiecuda i #mi4c , ale nie ma LTE 800, więc troszkę kiszka.
1050 nowy LG vs 950 SGS 5 - roczna
co polecacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lg #samsung #sgs5 #gflex
  • 17
@iwannagethigh przetargi zostały rozstrzygnięte i (o ile się nie mylę) to Orange zapowiedziało uruchomienie już w styczniu, a jako, że Play działa na nadajnikach innych sieci (nie jest tak, że wszyscy działają na nadajnikach wszystkich?) to już w styczniu będą z tego korzyści.
@iwannagethigh: można powiedzieć, że mi4c to mój punkt wyjścia, dawniej miałem Xiaomi Mi3 i źle nie było. No nic, to teraz dalej będę myślał i szukał testów, bo jak LTE 800 odpada jako kryterium to jeszcze Letv x500/x600 dochodzą, ewentualnie nawet x800, bo w cenie podobnej do mi4c jest, Redmi Note 3 też fajny - ciężki wybór. Ale chyba aparat to najważniejsze, na czym mi zależy ;)
@xamil54: wiadomo, parametrami Letv trochę odstaje, ale jak dla studenta wybór:
a) +dobry telefon za 500 zł
b) -znakomity telefon za 1000 zł
to chyba jasna sprawa ;)
Myślałem jeszcze o Letv 1s, ale 16gb to stanowczo za mało (gdyby nie to, to LG G2 perfekcyjny był), a wersja 32 gb kosztuje dużo więcej niż x600. Poczekamy i zobaczymy co przyjdzie, mam nadzieję, że nie żaden refub ( ͡° ͜
@wykops2: nie miałem w rękach mi4c, bo jak mówiłem zdecydowałem się na Letv x600, ale miałem i Lg G2 i Galaxy s5 (chwilowo, do testów), to oba miały bardzo dobre aparaty (patrząc na sample mi4c śmiem stwierdzić, że oba były lepsze) z tą różnicą, że przy słabszym świetle G2 wymiatał, bo miał OIS, a S5 jednak miał większe szumy. Jednakże, w dobrych warunkach zdjęcia były porównywalne, ale w S5 był szybszy