Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
  • 299
@sajko: nieadekwatne do czego? Dlamnie to naturalne, mamy XXI wiek i nie musza nasze kobiety chodzic w burkach. Wazne by nie paradowala z piersia na wierzchu:)
  • Odpowiedz
nie wiem jaka ty widzisz zaleznosc ale wspolczuje ci dziecinstwa i porownan.


@Dreamek: bardzo prosta - obie rzeczy sa naturalne przeciez, obie tak samo, chociaz powiedzialbym, ze bez karmienia cyckiem da sie przezyc, bez tego drugiego juz nie.
  • Odpowiedz
@sajko: jak najbardziej normalne zachowanie. Nie zachowuj się gorzej niż islamiści

ko troll. W przychodniach są sale do karmienia dla matek


@gibpotatoe: niestety nie we wszystkich przychodniach są takie pomieszczenia
@edgar_k: porównujesz walenie kloca do karmienia piersią? Coś z tobą chyba nie tak.
  • Odpowiedz
  • 28
@sajko: wiesz jak dorosniesz to stanie sie dla ciebie to normalne. Ty zapewne spojzales na kobieca karmiaca piers jak na obiekt pozadania. Trzeba bylo isc do toalety i trzrpnac kapucynka.

Mnie osobiscie karmienie dzieciakow piersia nie razi, jest to naturalne dla mnie.
  • Odpowiedz
@sajko: generalnie mnie też to krępuje, bo nie wiem, co mam ze sobą zrobić będąc przy takiej kobiecie i nie popieram tych bojówek "dzielnych mam" karmiących piersią gdzie popadnie i PATRZTA LUDZIE, JAKA JESTEM MATKA POLKA, ale taka sytuacja to nie powód do zdziwienia, czy szoku.
  • Odpowiedz