Wpis z mikrobloga

Czas na #pokazzakupy z #chinskiecuda
Przyszła do mnie dzisiaj paczka z #xiaomi #roidmi - ładowarka samochodowa, z bluetooth i transmiterem FM.

Zamówione na #banggood http://www.banggood.com/Xiaomi-ROIDMI-12-24V-to-5V-2_1A-Bluetooth-Player-4_0-Car-Charger-Xiaomi-Accessories-p-1004703.html

Zapakowane w małe pudełko, żadnych bajerów, tylko ładowarka i chińska instrukcja.

Miałem drobny problem z podłączeniem w aucie. Urządzenie luźno latało w gnieździe, co chwila przerywając połączenie. Pomogło drobne podgięcie bolców bocznych w gniazdku.

Jakość dźwięku jest całkiem ok. Jak to w transmiterach FM - dźwięk jest odrobinę płaski oraz słychać delikatny szum kiedy nie leci żaden utwór. Nie powinno to jednak przeszkadzać w aucie, gdzie szumy w trakcie jazdy to norma.

Plusy:

- solidnie wykonane
- ładuje telefon i gra muzyka
- bluetooth
- dźwięk jest całkiem ok

Minusy:
- jeszcze nie udało mi się uruchomić aplikacji android
- po krótkiej przerwie w zasilaniu system dość długo wstaje (ok 15-30s)
- nie obsługuje RDS (nie podaje tytułu piosenki na wyświetlaczu radia

W razie pytań walcie śmiało.

Jeszcze taka uwaga dla audiofilów - Nie polecałbym tego transmitera do systemów zbyt analitycznych, którym może i doda jeszcze dynamiki i werwy, ale zamiast „latających żyletek” nieszczęsny posiadacz takowego zestawu będzie musiał się zmierzyć z latającymi toporami i zasuwającą po samochodzie wściekłą gilotyną. Jeśli natomiast komuś będzie zależało na ustabilizowaniu lekko rozchwianej sceny, dodaniu zastrzyku adrenaliny do podtatusiałego dźwięku i zdyscyplinowanie ospałego basu to mówię po trzykroć TAK. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz K.....h - Czas na #pokazzakupy z #chinskiecuda
Przyszła do mnie dzisiaj paczka z #Xi...
źródło: comment_obu39qPtxYLqAGFxUugX6PYOPfEu16Cp.jpg
  • 14