Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Jak ty mądrze prawisz na tym tagu to ja się naczytać nie mogę - poważnie. Tyle elokwencji, wiedzy i doświadczenia.

P.S Jest znaczna różnica między realnym skupem BTC przez inwestora, a sprzedaniem 6000x w ciągu 10 min jednego bitka w tą i nazat przez bota. Dyskusji nie ma co dalej prowadzić.
@xrn51: a co to jest bot???? pytam jeszcze raz jak nie zrozumiałeś. Po co mi bawić się w manualny handel??? Mamy 21 wiek ziomuś, mało kto rozgarnięty działa ręcznie. Poważni inwestorzy z poważną kasą nie bawią się w to nie mają czasu na głupoty, zarobek jaki mają na bitku to pewnie drobne dla nich. Ty mnie rozkładasz na łopatki czasami ze swoimi wpisami i swoją elokwencją.
@pawlo74: Słyszałeś kiedyś o Willy'm z Mtgoxa ?

Jeżeli tak .... to moje pytanie w poście na górze odnosiło się do tego typu mechanizmu .... "Kolejny bot" = brat Willy'ego
@pawlo74: Poprostu czytam i nie wierze :D Ale to już ostatni post w tej rozmowie, może to coś uświadomi Tobie lub komuś czytającemu.

1. Otwierasz budkę z kebabem.
2. Wskaźnik jakości budki w danym mieście opiera się na dziennym obrocie kebabami.
3. Żeby być zajebistym - prosisz swoje dziecko dając mu 2000zł, żeby przyszedł do Ciebie i kupował od Ciebie kebsy. Ty mu je robisz po czym zabierasz i oddajesz mu
@xrn51: piszesz nie do rzeczy. Mnie nie obchodzi obrót. Nie ma tu nic do rzeczy. Ja mówię, że bot nie ma sztucznej inteligencji i nie działa niezależnie. Jeżeli ludzie nie kupują bot nie zarabia. Ostatni raz piszę bot jest niczym bez ludzi.

@pawlo74: Jak do ściany :D zupełnie nie pojmujesz o co tutaj chodzi ... bot nie ma zarabiać ... bot ma jedynie sztucznie kreować obrót robiąc ładne wartości volumenu pozwalające ludziom wpadać w euforie, a spekulantom rozpoczynać pompe. Matko świeta coś Ty taki uparty ....
@xrn51: na kogo to niby ma działać? Na idiotów? Ktoś kto wie czym jest bitcoin i co sobą reprezentuje nie kieruje się nawet ceną tylko kupuje sukcesywnie bez względu na nawet cenę. Teoria bez sensu. Napisz jeszcze, że gdyby nie wolumen cena spadła by do zera. Dałeś radę teraz, według Ciebie boty są tylko do kręcenia wolumenu a nie zarabiania. Dobra nie ważne, nie spieram się może czegoś nie wiem.
@xrn51: sorki naprawdę bez obrazy nie kumam co robisz na tym tagu. Albo zaraz liczy się tylko kasa aaa no tak. Trza jeszcze wiedzieć o co chodzi z tym bitcoinem. Na tym zakończę i pozdrawiam.