Wpis z mikrobloga

Mireczki PISZE DO WAS Z OGROMNA PROSBA!!!!!
Dnia 9 grudnia 2015roku ( ostatni raz widziany o 15:15) SKRADZIONO MI SAMOCHOD!! Na ulicy Jacka i Agatki 6 W WARSZAWIE URSUS SKOROSZE!
Jeśli kto kolwiek widzial auto przedstawione na zdjęciu pilnie proszę o kontakt pod numerem 531183094 bądź z Policja!!
Obudze całą WARSZAWE a znajdę cześć do części i Ciebie chamie!!!!!
Proszę o udostępnianie
Numery jakie były do tej pory to WU91689
Honda w kolorze ciemny brąz ( klasyczna ciemna ze spoilerem z tyłu), beżowa skóra w środku, na siedzeniu kierowcy czarna mata! charakterystyczny znak to malutkie otarcia z prawej strony. Jeśli widziałeś/as zadzwoń!!! Dziękuje za przeczytanie i proszę Was serdecznie o popytanie dalej bądź udostepnienie posta na fb https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=982333771823477&id=100001405905583
#pokazauto #warszawa #cebuladeals - 4 tysiące ludzi obserwuje ten tag dzięki mnie więc liczę na Wasz rewanż #kradzioneauta
wonzki - Mireczki PISZE DO WAS Z OGROMNA PROSBA!!!!!
Dnia 9 grudnia 2015roku ( ostat...

źródło: comment_xzZNYhG4JmtB0EGTHxQvXzpJi7b50r0x.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Amfidiusz gościu twój wpis tak trafia w punkt, że chętnie postawił bym Ci piwo

@tmk_w nie musisz mi mówić jak serwis wyglądał 5/6 lat temu bo siedzę tu 7 lat, do gimbazy i piwnicy też mi daleko, swoje wywody możesz zatrzymać dla siebie, a reakcje ludzi wyglądają jak wyglądają bo ile można zwracać uwagę na błędne tagowanie, po to są tagi żeby się nie przebijać przez może szamba, a tak właśnie odbieram
  • Odpowiedz
@zimny_blekit: Nie rozumiem, dlaczego wywody mam trzymać dla siebie? Nie po to właśnie jest mikroblog żeby się różnymi spostrzeżeniami dzielić? Czy może dlatego mam je trzymać dla siebie, bo są niezgodne z Twoim zdaniem? O tym właśnie pisałem wcześniej.

A cholera, mogłem napisać 7/8, tylko wtedy pewnie napisałbyś 9 :/ Widzę, że zupełnie nie rozumiecie tego co staram się przekazać. Nie odnoszę się bezpośrednio do tego wpisu, tylko akurat nadarzyła się
  • Odpowiedz
@tmk_w nie dla tego że są niezgodnie z moim zdaniem, tylko dlatego, że to bzdury
"Stracili kilka sekund z i tak marnowanego czasu na wykopie, więc kompletnie tego nie rozumiem, jak można rzucać się do kogoś skoro i tak tylko marnują czas robiąc coś innego równie bezwartościowego, w swoim jak się często okazuje nudnym życiu."
Sam sugerujesz, że ktoś marnuje czas na coś bezwartościowego i do tego ma nudne życie, dobrze że
  • Odpowiedz
@tmk_w: Kolego, dzień czy 2 nie było mnie na mirko i miałem prawie 600 wpisów do przeczytania, kilka dowcipów każdy powtórzony po 15 razy z tagu heheszki czy chwalenie się tym co przyszło w tagu cebuladeals (zamiast podzielenia się ofertą) itd. Co było ciekawego otworzyłem w nowym oknie i było mniej niż 10 wpisów. Jednak większość z tych 600 to kompletne gówno nie związane z tematem tagu. Czas tu traktuje jako
  • Odpowiedz