Wpis z mikrobloga

Jest sobota to głosujcie:

małe cycki vs. duże cycki

Jak dla mnie duże cycki, takie typowe zwisy są ohydne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
cycek musi być ładny a nie ... duży
Jak mi ktoś wytłumaczy że duże ma tu znaczenie to zacznę sypać wynikami z google :/
A wtedy rzyg wszystkim ale no jestem ciekawa opini społeczeństwa

#cycki #tematnadzis #tematnasobote #glosujuatoic #atoicpytamireczkow #heheszki #trudnesprawy #czyrozmiarmaznaczenie
  • 108
@atoic: Ja wolę małe cycki, ale ja to chyba jakiś dziwny jestem, nie rozumiem w ogóle tej całej podniety dużymi cyckami i nie wiem co tylu niebieskich w nich widzi.
Małe cycki są piękne, średnie są ok, ale duże cycki wyglądają obleśnie, często też trochę krowiaszczo i mnie odrzucają.
@atoic: Zawsze miałam zazdro o duże cycki i chciałam, żeby moje też się ogarnęły, ale na próżno. Na szczęście mój #niebieskipasek uważa, ze mimo iż są nieduże, to są ładne i sam fakt że są "idealnie do dłoni" daje im duże szanse na zaliczenie do kategorii "prawilne, dobre cycki". I dopiero wtedy ogarnęłam, że w sumie sama też bardziej niż na wielkość cyca zwracam uwagę na to, jak wyglądają. Najgorsze dla
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jak laska nie ćwiczy dużych piersi, to ma zwisy. ćwiczenia klatki piersiowej powodują to, że piersi stają się jędrniejsze i podnoszą się do góry.

ps: to prawda.


@sillemo: To zależy (może geny, nie wiem). Koleżance sport nie jest obcy, od dzieciaka coś trenuje, potem doszła siłownia + ćwiczenia w domu i niestety, o piersi się potyka. Rozważa operację (chce osiągnąć efekt taki jak Natalia Siwiec, tzn. ładnie podniesione).
Zazdrosny #rozowypasek. Nie musisz pokazywać cycków żeby dalo sie wywnioskować ze masz male cycki.


@zielonka: Ale ona ma rację, że małe piersi są zazwyczaj ładniejsze. Jest niewiele naturalnych, dużych piersi które wyglądają ładnie. W większości o jędrności piersi decydują niestety geny - chociażby kształt piersi a nie ćwiczenia (ćwiczenia dużo dają ale nie zmienisz nimi wszystkiego).
Duże cycki fajniej wyglądają w ubraniu ale jak laska ściągnie stanik to nigdy nie