Wpis z mikrobloga

Jest sobota to głosujcie:

małe cycki vs. duże cycki

Jak dla mnie duże cycki, takie typowe zwisy są ohydne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
cycek musi być ładny a nie ... duży
Jak mi ktoś wytłumaczy że duże ma tu znaczenie to zacznę sypać wynikami z google :/
A wtedy rzyg wszystkim ale no jestem ciekawa opini społeczeństwa

#cycki #tematnadzis #tematnasobote #glosujuatoic #atoicpytamireczkow #heheszki #trudnesprawy #czyrozmiarmaznaczenie
  • 108
@hesar: co jest ładne: w miare równe piersi kobiece, w odpowiedniej odległości i wielkości, z ładnym, krztaltnym sutkiem bez rozstępów i zbędnego owłosienia

co jest brzydkie: niekrztałtny, zwisający cyc, blady, pokryty nie-wiadomo-czym, taki worek tłuszczu nie wiem czy gdybym takiego nie miała czy bym się od razu nie zabiła...nwm jak z takim można żyć

LUB

krztałtny cyc ale z sutem ala koło od Stara, piersi z deformacją, piersi niedorozwinięte, piersi w
@atoic: Jeśli się pytasz o same gabaryty to ważne by były dopasowane do reszty ciała. Najbardziej obleśnie to chyba wygląda zestawienie takiego przysłowiowego paszteta/kaszalota z małymi zwisami. To wtedy nie wygląda jak kobieta a jak kukła ludziopodobna.

Czyli gdyby zwracać się do atencjożądnych na tych różnorakich portalach społecznościowych etc. chcesz być gruba to miej chociaż cycki. Masz male cycki - wybij sobie z głowy jakąkolwiek nadwagę bo będziesz wyglądała komicznie, równie
Widzę po tym instagramie, że lubisz pojeść


@DarkBolo: czekolada, lody, śledzie i mcdonalds na porządku dziennym XDD no ale w ciąży jest to można jej wybaczyć