Wpis z mikrobloga

Po tym, co wrzucił tutaj @kondziox88, chyba nikt nie ma wątpliwości, dlaczego TVN wyemitowało tylko część filmu. Nikt nie chciałby oglądać swojej siostry/przyjaciółki/dziewczyny w takim stanie i w takiej sytuacji.

Natomiast to, co się dzieje na grupie fejsbukowej pt. Szukamy Ewy Tylman, to jest kabaret po prostu! Minutę po opublikowaniu filmu z tefałen 90% tych... kobiet było przekonane, że ten prosty dresik to na pewno jakiś wspólnik Adama O., na pewno z ABW XD Te panie z jednego zakładu pracy: "Szlachta nie pracuje" lub z drugiego: "Mama 24H" twierdzą, że Rodzice Ewy wiedzą mniej w tej sprawie niż ludzie w Internetach! Jak ktoś ma ochotkę rzucić okiem: https://www.facebook.com/groups/930668316970368/?fref=ts - istny cyrk.

Bardzo jestem ciekawa opinii Biura #csiwykop dotyczącej tego, co mogło się z Ewą stać wobec nowych nagrań. Ja mogę zdać swój wstępny raport. Oczywiście nie dosypiam, nie dojadam, bo prawdziwy Agent csiwykop nawet jak śpi, to analizuje fakty. I domysły.

Wobec nowych faktów, można spytać:
1. Na jakiej podstawie podano wcześniej informację, że Ewa i Adam wyszli z Mixtury 45 minut później niż faktycznie? Czy było to celowe działanie policji (np. w celu dezorientacji sprawcy) czy niedopatrzenie (Mietek, pan zeznaje, że para wyszła o 3.00, pisz do kapownika!)?

2. Co robili przez ponad godzinę między Wrocławską a Mostową? Byli tak pijani, że wlekli się tamtędy aż godzinę? Poszli okrężnymi drogami, kręcili się przez pewien czas w miejscu? Poszli na miziu-miziu, bara-bara bere-bere? Schowali się przed kimś? A może Ewa, która prawdopodobnie rozstała się ze swoim chłopakiem przed imprezą, weszła na program: upita na smutno i musiała się wyżalić Adasiowi i wypłakać, przez co przystanęli gdzieś na ten czas?
2a. Pod jednym z pierwszych artykułów o Ewie jeden random napisał, że Adaś Z. został homo od czasu zaginięcia Ewki. Jego zachowanie na obu filmach nie świadczy bynajmniej o tym, żeby nie interesował się dziewczynami. Może AdaZ666 chciał zatuszować w ten sposób wątek seksualny?

3. Jaki w tym wszystkim miał udział Adam O., (ex)chłopak zaginionej. Czy faktycznie pojawił się na tej imprezie i czy był tak wkurzony, że mógł zastawić pułapkę na Ewkę?

Dziwią mnie tezy: "Nie ma ciała, nie ma zbrodni". Osoby, które tak twierdzą są proszone o skupienie się (na chwilkę). Wyobraźcie sobie taki przykładowy obrazek: Dostajecie film, kolega Mati uderza swojego ziomka Sebę nożem w klatkę piersiową, a potem spycha go do Nilu. Ciała Seby nie odnaleziono, ale widzieliście cios w samo serce i nieprzytomnego Sebę wrzuconego do wody. Sebę mógł zjeść aligator, whatever, ale jednak zabójstwo było.

Wróćmy jednak do nagraniowego baraszkowania Ewy i Adama Z. Wobec tego nagrania sensowne wydają się 3 hipotezy IMHO:

1. Adasia nachodzi chcica na moście, sadza Ewę na barierce i chce przystąpić do stosunku, ale Ewa jednak się opiera, nie chce, zdenerwowany Adam w wyniku przepychanek/umyślnego działania/wypadku wpycha Ewę do wody.

2. Przytoczona wcześniej - około tydzień temu hipoteza, że Adam i Ewa brali narkotyki, Ewa wylądowała w wodzie przez przypadek, a Adam się cykał powiedzieć prawdę i brnął w coraz gorsze dla siebie scenariusze. (Drogi Agencie wybacz, że nie przytaczam Twojego nicka, ale naprawdę nie mogłam znaleźć Twojej wypowiedzi).

3. Działanie Adama O, zazdrosnego o swoją dziewczynę, który czekał na Moście/przed Mostem Rocha na Ewkę i Adasia. Czy ziomek z ABW miał coś wspólnego z tym zniknięciem, tego nie wiemy i nie mamy na to na razie żadnych dowodów. Czy ją pobił i wrzucił do Warty czy wywiózł - tego też nie wiemy, ale niektóre spostrzeżenia odnośnie jego osoby są faktycznie podejrzane. Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żeby Adasiowi Z. chciało się kryć dupę tamtego chłopaka i iść do więzienia na kilkanaście lat, w najgorszym przypadku dożywocie, jeśli znajdą ciało. Z trzeciej strony czy Adam Z. byłby aż tak zastraszony, żeby winę wziąć w razie czego na siebie?
Jeżeli te wszystkie prezentowane na nagraniach oznaki czułości nie były wyrafinowaną grą Adama Z., to oznaczałoby, że był Ewą zainteresowany/zauroczony, może nawet zakochany. Czy w takim wypadku kryłby pupsko osoby, która zamordowała osoba bardzo bliską?

Pytania te zostawiam Agentom csiwykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#ewatylman #csiwykop
  • 104
@tomankooo: linka bezpośredniego Ci niestety nie podam, bo nie pamiętam gdzie to czytała ale gdzieś na pewno było ;d zresztą, czy to jest taka duża różnica czy siedzieli na ławce, stali obok niej czy leżeli? ważne, że tam byli
@sitzv: w takim razie pewnie chcieli wytrzeźwieć, zanim udadzą się gdziekolwiek dalej? To by tłumaczyło, dlaczego się A. tak polepszyło ;)

@newerty: : myślałam, że podłożył poduszkę pierdzioszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)