Wpis z mikrobloga

#jd #letv Mirki i Mirabelki nasz majfriend EWOO na zapytanie kiedy orientacyjnie wyśle paczkę z x600 odpisał :
Hello, Dear friend The New Year is coming soon, now the customs check the parcels strictly, if you do like this , it is so risky, if the customs hold your parcel and check you will pay the fine. We suggest you don't do this, usually when the new year is coming soon, we suggest customers don't do this.
I tu pytanie do Was drodzy eksperci. Mówi prawdę czy blefuje by ugrać na czasie? Jaka jest szansa na kontrolę paczki teraz a jaka będzie za miesiąc? Za bardzo mi się nie śpieszy i mogę poczekać spokojnie do 60 dni.
  • 16
@sylwek2k: @Miecz12: Jestem świadom iż to od niego zależy kiedy ostatecznie nada paczkę (wliczając to fałszywe numery trackingowe itp) ale czy mogę w jakiś sposób wywrzeć na nim presję by wysłał to jak najszybciej?
ale czy mogę w jakiś sposób wywrzeć na nim presję by wysłał to jak najszybciej?


@Axsis692:

Mozesz mu zrobic najazd na chate i wytlumaczyc bejsbolem, ze Ci sie spieszy :D

W sumie tylko to mu mozesz :P
@Axsis692: @internetexplorer: mi odpisał co innego "Hi friend, Thanks a lot for your order from our store. During the promotion there are more than 1,200 orders being made. Our team are working late trying to send them .But due to lack of employee here, we are afraid the processing time will be longer than expect. Your parcel will be during 2~8days. We don't want to be in a hurry and
@Axsis692: @everton: też mam numer trackingowy, ale nie znajduje go w wyszukiwarkach... No nic, zobaczymy, dziwi mnie, że ta promocja wisi już chyba z tydzień, najtaniej na Ali ten telefon chodzi po $180, a tutaj $124 i się nie kończy...