Wpis z mikrobloga

Z pewnością wielu z was widziało oferty iPhone typu odnawiany, powystawowy, w niższej cenie etc.
Dość często pytacie czy warto kupić taki telefon z tego bądź innego miejsca.

Parę dni temu dokonałem zakupu takiego iPhone, relatywnie aktualny model tj iPhone 12, niby jak nowy, odnawiany, nawet z nową baterią za dopłatą 200 zł
Chcecie zobaczyć co przyszło, jak wygląda wewnątrz, czy faktycznie będzie jak nowy?

Zawołam plusujące osoby, kiedy materiał będzie opublikowany na moim YT

#ciekawostki #telefony #apple #iphone #technologia
Pan_Slon - Z pewnością wielu z was widziało oferty iPhone typu odnawiany, powystawowy...

źródło: IMG_6127

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
Sluchajcie nie plusujcie go! Ja Wam powiem bez jego #!$%@? o plusach. Mam takiego iphone, zanim sie zdecydowałem na odnawialnego to sprawdziłem gdzie kupić żeby nie był na samych zamiennikach. Wybrałem sprzedawcę, zamówiłem i nie mam żadnych zastrzeżeń od dwóch lat. Elo
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: ciekawostka kiedyś skuszony fajną cena „powystawowego” iPhone X kupiłem takiego z Allegro taniej 1500zl niż nowy. Zewnętrznie stan 9/10, bateria 100%. Telefon działał mi lekko ponad 5 lat, aż ekran zaczął robic cyrki, sam klikał itd. Nigdy problemów nie miałem. Dziś bym nie zaryzykował drugi raz, ale wtedy tez nie wiedziałem ze te powystawowe to jakieś chińskie ulepy
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy u mnie sytuacja odwrotna… Kupiłem IPhone 8 z drugiego obiegu który dał mi Orange razem z abonamentem. I to był ostatni raz! Półtora roku i zaczął się zacinać, bateria grzać i słabo trzymać pomimo dobrej kondycji 88 proc. Osobiście odradzam
  • Odpowiedz