Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie pytanko od #rozowypasek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zrobiła wam prezent typu: 1000 powodów dla których cię kocham lub np. talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc. ? Byście to wyśmiali czy spodobałoby się wam? Pytam ogólnie, nie dlatego że robie ( bo nie mam dla kogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)) #pytanie #logikaniebieskichpaskow #prezenty
  • 121
  • Odpowiedz
@Panska_Skorka: Sugerujesz infantylność a później sama wyjeżdżasz z pomysłem na poziomie gimnazjum. W zdrowym związku seks nie jest substytutem prezentu.

To juz chyba wolałbym talony bo romantyczność w obecnych czasach jest dużo bardziej unikatową niż oral( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Raczej nie jarają mnie takie ckliwe rzeczy. Może gdybym znów miał 15 lat i przeżywał swoją pierwszą miłość. Może. Od swojej byłej dostałem na pożegnanie słoiczek z karteczkami, na każdej jest napisana jedna rzecz, za którą mi dziękuje. No super, przeczytałem dwie, #!$%@?łem się i #!$%@?łem gdzieś w kąt.
  • Odpowiedz
Jakbyście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zrobiła wam prezent typu: talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc. ?


Poważna czerwona flaga, bo nie wyobrażam sobie być z dziewczyną która mnie nie szanuje i potrzeba talonu, żeby zechciała mnie pocałować.

Oba pomysły #rakcontent

@LadyMartini:
  • Odpowiedz
@LadyMartini: @Winters:
Moi rodzice mają prawie 30 lat stażu i na rocznicę dają sobie takie talony - na wyjście na spacer, masaż, kino i pewnie inne, których nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Życie to nie tylko wschody słońca i tęcza, czasem człowiekowi się po prostu nie chce, a taki talon może go "pozytywnie" zobowiązać. Na pewno wolałbym dostać talonem, niż klasycznym kobiecym "MY NIGDY NIGDZIE
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Jeśli są to rzeczy przyjemne dla obojga, to po co w ogóle dawać na nie talony? A jeśli są to rzeczy przyjemne tylko dla jednej strony, to przynajmniej mi dość niezręcznie byłoby z czegoś czerpać przyjemność, gdyby w tej wspólnej aktywności moja dziewczyna była nieszczęśliwa. Rzecz jasna to powinno działać w obie strony.
  • Odpowiedz
@Winters: wytłumaczyłem to już w drugiej części. Życie bywa ciężkie. Może Twoje jest kompletnie bezproblemowe albo jesteś ludzką twierdzą samodyscypliny, albo po prostu jesteś trochę młodszy niż ja, w każdym razie skoro tutaj się nie rozumiemy, to najlepsze jeszcze przed Tobą ;)

Jasne, można trafić na idealny związek i ogólnie idealne życie, ale ja jestem realistą ;P

Kojarzysz sytuację, w której różowy nie ma ochoty, ale gdy już ją przekonasz okazuje
  • Odpowiedz
@Panska_Skorka: ekhm, aż zbladlam czytajac to. Wiadomo, ze nie każdemu by to sie spodobało, na pewno część mogłaby uznać, ze dziecinne, jesli tylko kochają cialo, a nie jego zawartość. Osobiście Kiedyś zrobilam podobny prezent, wtedy facet sie ucieszyl, poza tym umiescilam tam słowa, których nie naduzywalam, wiec zrobiłam cos konkretnie. Jakby sie zalil, ze czegoś tam mu nie mówię to mial na "piśmie" i w każdej chwili mógł sobie to czytac
  • Odpowiedz