Wpis z mikrobloga

Skończyła się mojej #rozowypasek umowa w #orange. Dostała SMS

Umowa w ofercie ZETAFON dobiegła końca. Dziękujemy i zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług. Szczegóły sprawdzisz na www.orange.pl/zetafon


Na koncie już środków brak, czy możemy tą karte wywalić do kosza i już na spokojnie kupić starter z innej sieci?
Przy okazji co doradzacie, przede wszystkim zależy jej na Internecie, bo sms nie pisze, dzwoni przez fb. Doładowania optymalnie 50zł/3mies

#kiciochpyta #gsm #play #njumobile #virginmobile #plus #tmobile #pytaniedoeksperta
  • 21
@Czerwona_Rzodkiewka: Ważność konta na rok. A 10 GB faktycznie już kosztuje 25 zł, jeszcze z tydzień - dwa temu kosztowało 10 zł, to pewnie jakaś promocja była.
@larvaexotech: A po co zmieniać numer czy latać do sklepu? Ja mam ten sam numer od 5 lat, ani razu nie był na abonament, a doładowuje mi się sam za pomocą subskrypcji Paypal.
@Czerwona_Rzodkiewka: Ew. Mobile Vikings. Doładowanie 19 zł/mc daje 2 GB internetu (który przechodzi na kolejny miesiąc, a nie przepada jak we Virgin), nolimit smsów do wszystkich, nolimit do play i 19 zł do wykorzystania na inne usługi (np. 100 minut rozmów do innych sieci)