Wpis z mikrobloga

#fotografia #fotohistoria #foto #rekonstrukcjakolorem #rekonstrukcja #kavillocknawsi #grafikakomputerowa #photoshop

Witam mirki i mirabelki!
Będąc na wsi w ten weekend postanowiłem posprzątać starą szafę z ubraniami,
na dnie mym oczom ukazało się drugie dno, dosyć dobrze ukryte, widać że wuj który był stolarzem dobrze się natrudził.
Spodziewałem się tam znaleźć ukrytą broń, czy materiały wywrotowe ( złota raczej nie, dziadkowie zawsze byli skromni i biedni ), no ale nie, znalazłem stare dokumenty, głównie dowody wpłaty i wypłat, faktury, i zdjęcia, dokumenty jak przejże spróbuję wam wybrać ciekawsze i wrzucić pod tag #kavillocknawsi ( więcej będzie na wiosnę materiałów, obiecuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

No ale nie po to wołałem tyle osób, aby marudzić, przejdźmy do zdjęć, duża część zdjęć prawa, prawa dolna część to zdjęcia z pogrzebu mojej prababci, na której można zobaczyć jak wyglądała ceremonia, a także sama wieś.
bardzo mnie też zainteresowało zdjęcie z lewego górnego rogu, nie wiem który rok, kto jest na nim, ani co to za model - wołam #motocykle może wiedzą.

Mam także prośbę, czy ktoś by się podjął rekonstrukcji? mam pliki tiff z lepszą rozdzielczością, na priv
k.....k - #fotografia #fotohistoria #foto #rekonstrukcjakolorem #rekonstrukcja #kavil...

źródło: comment_K292c2cZ4GkFihDqeMgcT5BnGnijABaE.jpg

Pobierz
  • 3