Wpis z mikrobloga

@kj5: A BF3? Przecież ta gra nie ma nic prócz dobrego multi. Ja i wielu innych fanów czujemy ten klimat. Może problem leży w tym że Ci uniwersum nie pasuje?
@Destr0: NO stary a czego wymagać po strzelance :D? No zajebistego multi, i to mi ta gra daje, nic więcej nie chce. Uniwersum mi pasuje a jakże, gdyby ME było filmem to dałbym mu 9/10 za sam świat. Ale jako gra, pfeh :D

No i standardowe amerykańskie jeden człowiek ratuje wszechświat, jakie to pompatyczne.

@bastek66: I najbardziej zaawansowana rasa we wszechświecie ląduje ogromnymi statkami z laserami... Maaan, w 2012 mogliby
@kj5: ME będzie filmem. Widać że nie znasz fabuły :) Dowiedz się wpierw co tak naprawdę chcą Żniwiarze - to te statki, które są zarazem rasą.
@Destr0: Zniwiarze chcom zniszczenia Ziemii, to oczywiste, tego chcą wszyscy źli obcy w każdym filmie/grze, szczególnie zrobionym przez amerykanców. Przy okazji chcą zabić głównego dobrego czyli shepka. Problem solved
@kj5: Nie chcą zniszczenia Ziemi przynajmniej w nie dosłownym znaczeniu tego słowa. Żniwiarze wraz z Gethami (ME1) i Zbieraczami (ME2) porywają ludzi aby:

- zindoktrynować ich,

- przerobić ich na "paliwo".

Dopiero w ME3 atakują "stolicę" ludzkości. To inna rasa więc dla nich atomówki to broń z epoki kamienia. Żniwiarze to inteligentne maszyny, które co 50 tys. niszczą zbyt rozwinięty gatunek.
@Destr0: Pójść, pojda, ale mysle, ze progres będzie nieznaczny i odpowiednio dawkowany. Zresztą kiedys czytałem wypowiedz którejs z firm o tym, ze to bez róznicy, co graficznie będzie prezentować konsola, bo klienci i tak to kupią, wystarczy dobra reklama. Patrz - ilosc sprzedanych kopii BF3 vs słaba graficznie MW3.

@kj5: Link nie dziala.
@Destr0: Są inteligentne, a dalej używają laserów które nie są zbyt dobrą bronią masowego rażenia :D Nawet w SW mieli gwiazdy śmierci, to byo coś. Wiem że porywajom ludzi dla paliwa, grałem w dwójeczke :D

@Blaskun: Nie no co ty, już w demie atakowali Lądek Zdrój a tam masa polaków jest ;D